SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

18 Aralık İstanbul altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 18.12.2020 10:36

18 Aralık 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, İstanbul'da yapılacak koşularla devam edecek. İstanbul at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

18 Aralık İstanbul altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

18 Aralık Cuma günü, Bursa'da başlayan altılı ganyan heyecanı; akşam seansında İstanbul'da koşulacak yarışlarla zirve noktasına ulaşacak. Sahadan gelen bilgiler ışığında iddialı bir şablon ortaya çıkardık. Şans yanımızda olsun, cepler dolsun...

Veliefendi Hipodromu'nda 9 koşulu bir program var. Biz tüm hazırlığımızı her zaman olduğu gibi ikinci altılıya göre yaptık. 18.00'de koşulacak Kısa Vade 7 yarışıyla altılı ganyan heyecanına ortak olacağız. 2000 metre mesafede; 8 kalite safkan start alacak. Ayakları yere düz bassın...

İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Tabelanın abonmanlarından YETİM ALİ'yi çok tutuyorum. Safkan takip atlarımdan birisi... Yarışa adapte olursa; finişi ilk sırada geçmemesi için hiçbir neden yok... 10 ay sonra çimin dışında bir yarış koşacak olsa da TATAVLA; İstanbul sentetiğine uyum sağlamakta zorluk yaşamaz. Güçlü kan hattıyla MEHTAR, sert binicisiyle BAŞAR ile GÖKÇE HATUN'a da yer verip İstanbul yarışlarına start verelim.

3 ve yukarı İngilizlerin Handikap 15 yarışı; dişilere mahsus bir koşu olacak. 12 kısrak 2100 metrede piste çıkacak. Sahada söylentileri olan ASHERA, ARK ROYAL, ANANIASHVILI,BRAVE APTE, MY TROUBLED ve BİTLİS İNCİSİ'ni bütçeler el verdiği ölçüde yazalım.

BANKO VE BOMBA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Günen Ökten Koşusu'nda 2 yaşlı İngiliz tayları start alacak. Mesafe uzundan ortaya düştü. HUMA SULTAN, son yarışını kazandı; oldukça moralli... Etle tırnak gibi olduğu jokeyi; Mehmet Kaya idaresinde yine kazanma alışkanlığını sürdürebilir. Yarış hayatına kazanarak başlayan BLAZE TO VICTORY, eküri destekli PRAISE ve VECTOR'a birer çarpı atalım.

Kalite safkanları izlemeye ve bahis yapmaya dördüncü ayakta da devam edeceğiz. 2 yaşlı İngiliz taylarının Kısa Vade 7 mücadelesine; CHAOTIC'i yazarak başlayalım. Safkan, harika durumda. Bugün şeytanın bacağını kırabilir. Tempo koşularının üstadı Sadettin Boyraz idaresinde start alacak MOGAAVO ile MAMACITA BONITA'yı da eklemesi şiddetle tavsiye edilir.

ERTEĞİ SON KEZ MAIDEN KOŞAR

Geldik İstanbul'da sığınma limanımızı açıklamaya... Maiden yarışlarda tek geçmeyi çok tercih etmesek de idmanlarda sergilediği performanslarla göz dolduran ERTEGİ'yi banko yazmaktan kaçamadık. Banko dedik. Bakalım...

Veliefendi'de kapanışı Şatış 1 koşusyla yapacağız. İstanbul'da ne kadar at varsa bu koşuya deklare olmuş gibi. Sözü uzatmadan sıralamamızı yapacağız... STRATA, HAS, ALİJA, KIND OF BLUE, KIZGIN ADAM ve BLACK GRAPE'e birer çarpı atıp beklemeye koyulalım...

18 Aralık 2020 tarihine; Veliefendi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

İstanbul ikinci altılı tahminleri...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 8  1  9  1  4 13
 7  2  1  5    1
 2  5  4  8    2
 1  8  8      8
 3  4        3
  11       14

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya