SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

18 Ekim Pazar Diyarbakır son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 18.10.2020 07:33

Ülkemizde; altılı ganyan heyecanı 18 Ekim Pazar günü Diyarbakır, İstanbul ve İzmir'deki koşularla devam ederken Diyarbakır Hipodromu'na dair son dakila at yarışı tahminleri burada.

18 Ekim Pazar Diyarbakır son dakika at yarışı tahminleri

18 Ekim Pazar günü, altılı ganyan heyecanı; Diyarbakır, İstanbul ve İzmir'de yapılacak koşularla devam edecek. Devirli atılılarıyla ünlü Diyarbakır yarışlarına dair son dakika tahminleriyle bankosu ve sürprizi bol bir şablon hazırladık. Şans yanımızda, kazancımız daim olsun...

İlk koşu; 11.45'te... 4 ve yukarı Arap atlarının sahne alacağı yarış, 1200 metrede koşulacak. Son startında; yarışseverlerin güvenini boşa çıkaran TASARIMCI, kendini affettirebilir. Yarışın deneyimli isimlerinden TİLKİ, adının hakkını verebilir. Formuyla göz dolduran AVAN, moralli HEDEFE KOŞ, süratli stiliyke NEŞVAN ile DEMİRTURBO ayrımsız yazılsın.

DİYARBAKIR SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Başlangıcın ardından ikinci ayağı da kalabalık geçelim derim... KING OF ODESSA, toparlanmaya başladı. Aynayı ilk sırada geçip kupon bırakmayabilir. Tabelanın abonmanları; CUPIDS ARROW ile ARBEDAŞLI, formda AMIGDALA, son yarışını kazanıp moral depolayan ISTANBUL HORSE ve ANATOLIAN STORM'a birer çarpı atalım...

3 yaşlı İngiliz taylarının Handikap 14 mücadelesine; son yarışında yakın ara geçilen CRISTOPHER ile başlayalım. Safkan oldukça iyi durumda. Denk güçlerin start alacağı koşuda; kazanıp moral depolayabilir. Süratli stiliyle SONERİM, formda GEYİKLİ, sert binicisiyle DEHABATUR bütçeler izin verdiği ölçüde kuponlardaki yerini alsın.

CRISTOPHER ŞEYTANIN BACAĞINI KIRABİLİR

Dördüncü ayakta; İSYANIM ile başlayalım... Safkanın isyan etme zamanı geldi. Ben, ilkten yazalım derim. Grubun formda ismi URFA KRALI ile SEMAHATUN da kazanırı olan isimler. Bu isimler tabelada kesin yer alır birisi de aynayı ilk sırada geçer...

Yazdık yazdık; Diyarbakır'daki tekimizi açıklamaya geldi sıra... ÇETEBAŞI, son yarışında olduğu gibi kazanmaya bugün de devam eder. Ekürisi; COPY CENTER ile son yarışındaki performansı gösterirse; fotoyu yine kimselere bırakmaz. Diyarbakır'da tekime güveniyorum... Banko olarak da açıklıyorum.

KAPANIŞI KALABALIK GEÇİN! SIKINTI YAŞAMAYIN!

11.45'te başlayan gün 14.15'te koşulacak yarışla kapanacak. Kalabalık koşuda; BABA MERCAN, DELİ FARUK, ESKİHİSAR, KAYAKURT, İHSANEFE, SİNOŞ ve MAVROVA'yı bütçeler dahilinde değerlendirmenizi tavsiye ederim. 18 Ekim Pazar günü; Diyarbakır Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
11  5  7  8  2 10
 3 10  3  3    9
 1 13  4  5    1
 9  6  5      2
10  3        8
 5  2        5
           6

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya