SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

18 Ekim Pazar İstanbul son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 18.10.2020 08:24

Ülkemizde; altılı ganyan heyecanı 18 Ekim Pazar günü İstanbul, Diyarbakır ve İzmir'deki koşularla devam ederken Veliefendi Hipodromu'na dair son dakila at yarışı tahminleri burada.

18 Ekim Pazar İstanbul son dakika at yarışı tahminleri

Diyarbakır'da umduğunu bulamayanlar hiç korkmayın İstanbul yarışlarına da bomba bir şablon var... Veliefendi Hipodromu'nda; iki altılı ganyan heyacanı yaşanacak... Biz tüm hazırlığımızı; ikinci altılı ganyana göre yaptık. Sahadan gelen son dakika haberleri ışığında tek bankolu bir kupon hazırladık. Şansımız bol, kazancımız daim olsun...

3 ve yukarı İngiliz atlarının Handikap 15 mücadelesi; 15.30'da start alacak. Şablonlarda ilk ayağı hep kalabalık tutarım... Yine öyle yaptım. Tabelanın abonmanı; JUNO başarılı performansını birincilikle taçlandırabilir. Son yarışında startta oyalanan LION OF BABYLON, bu probleminin üstesinden geldiği takdirde; favorimin en ciddi rakibi olur.

İSTANBUL SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Uzun-kısa ayırt etmeksizin başarılı yarışlar çıkaran UĞUR BUBAM, İstanbul sentetiğine ilk kez çıkacak olsa da kazanırı olan QUEIMEADA GRANDE ile SAETTA'yı yazıp yazdığımız isimlerden birinin gelmesini bekleyelim.

İstanbul zorlu koşular yapılacak. Halide Edip Adıvar adına düzenlenecek yarışta; 4 ve yukarı Arap atları sahne alacak. Yarış seçilerek koşturulan TAÇSER, performansını kupayı kazanarak taçlandırabilir.

VELİEFENDİ'DE; GÜNÜN KALESİ JACK SPARROW!

Kalite safkan DÜŞLEM, etle tırnak gibi olduğu binicisiyle şeytanın bacağını kırabilir. Son yarışında nal toplayan GURBET ATEŞİ, zafer ateşini yakabilir. Ahmet Çelik idaresinde; aynanın en ciddi adaylarından birisi...

Yazdık yazdık sıra geldi; günün kalesini açıklamaya... Safiyettin Sakarya adına düzenlecek yarışta; JACK SPARROW diyorum. Sevdiği pist ve mesafede start akacak kalite safkan, uzun süre sonra totosuna bir birincilik ekler diyorum. Veliefendi'de bankom; JACK SPARROW!

REAL RUNNER İÇİN BEYAZ BAYRAK-AYNA ZAMANI

Günün en yüksek ikramiyeli yarışında; REAL RUNNER, ikramiyeyi ahırına götürmesini beklediğin isimlerin başında geliyor. Safkan oldukça iyi durumda; problem yaşamazsa; beyaz bayrak-ayna bile yapabilir. Sprinter yapılarıyla ANADOLU ASLANI, JUST UNIQUE ve ICE BREAKER yarışta söz sahibi olabilecek diğer isimler. Ayağın sigortası olurlar.

2 yaşlı İngiliz taylarının ilk start heyecanı yaşayacağı mücadelede; orijinleri itibarıyla RICCARDO, SEA CAPTAIN, HEPBİRİNCİ, LALEONINA, PICCOLO'yu ayrımsız yazalım derim.

KAR KIZ, KAZANMA ALIŞKANLIĞINA DEVAM EDER!

Kapanış; dördüncü ayağın devamı niteliğinde... Totosuna bakanların maşallah dediği; KAR KIZ seriyi sürdürebilir. Kazanmaya hasret CHAOTIC, güçlü orijinli LAETITA ve PRENSES ZÜLAL bende koşan atlar. 18 Ekim Pazar günü; Veliefendi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 6  6  2  6  2  6
 9  2    1  3  2
 2 10    4  7  7
 5      3  8 10
 3          

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya