SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

18 Haziran Ankara 75. Yıl at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 18.06.2020 03:31

Ülkemizde; at yarışı heyecanı, Ankara ve İzmir'deki koşularla devam ederken 75. Yıl Hipodromu'na dair son dakika tahminleri ve analizleriyle karşınızdayız.

18 Haziran Ankara 75. Yıl at yarışı tahminleri

Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda öyle bir program var ki; ya rezil ya da vezir olunur... İkinci altılıda şansımızı deneyeceğiz. 15.30'da başlayacak Kısa Vade yarışında; 10 safkan sahaya çıkacak. Uzun mesafenin iddialı isimlerinin mücadelesinde; takip atım MAHZUNKRAL ile başlayalım derim. Safkan yarış sonlarına kadar dirliğini koruyabilirse; aynayı ilk sırada geçecektir.

Sevdiği pist ve winner jokeyiyle boy gösterecek olan O BİR REİS, moralli bir şekilde sahne alacak. ÖZBATU oldukça iyi durumda. Yazmadan olmaz. Son yarışında yakın ara geçilen CİBEK OĞLU, bugün şeytanın bacağını kırabilir. Son olarak TAŞIYICI'yı da yazıp ikinci ayağa geçiş yapalım.

MAIDEN'DA ÇARŞI KARIŞABİLİR

Henüz yarış zaferi bulunmayan İngiliz taylarının mücadelesinde; çarşı karışabilir. Oldukça iyi durumda olan LAGOON, Maiden'ın gediklilerinden olan KING ATLAS, tempo koşularının üstadı SPIRIT OF THE SKY, sert binicisiyle BEDESTAN, tabelanın abonmanlarından LADY SCHIMITZ ve son iki yarışında yarış kazanacak kıvama gelen MI VICTORIA'ya birer çarpı atalım.

Çimin iddialı isimlerinin sahne alacağı yarışta; SPARROW HAWK finishi ilk sırada geçebilir. Ekonomik oynayanlar; bu atı tek yazabilir. Geniş oynayanlar; eküri destekli BATHSHEBA ile THUMBS UP'ı yazsın...

KOCA ALP GÜNÜN KALESİ

Tay yarışına geldik. Şu sıralar bir sürpriz bir banko geliyor bu koşularda... İyi bir hazırlık dönemi geçiren KOCA ALP; çıktığı gibi bitirebilir. Ankara'da en güven isimlerden birisi KOCA ALP, bende tek...

4 yaşlı Arap atlarının Handikap 14 mücadelesinde uzunların etkili isimleri start alacak. Kısa-uzun fark etmeksizin başarılı koşular çıkaran GÜVENAĞA, formunu da bulmuşken seriye bağlayabilir. Son yarışında nal toplayan ARSLANSEDA, arayı iyi geçirdi. Bugün özlediği birinciliğe kavuşabilir. SELDAHANIM, iyi durumda; nefesini koruyabilirse; sonlarda etkili gelebilir.

MARDİNLİ İÇİN KAZANMA VAKTİ

MARDİNLİ için orijinin hakkını verme zamanı geldi. BALÜZÜMLÜ çok iyi durumda... Kazanmaya devam edebilir. Etle tırnak gibi olan jokeyiyle start alan FIRTINA ELMAN, bu birlikteliği birincilikle taçlandırabilir. Son olarak yarışın favorilerinden ULUPAMİR'i de yazıp kapanışa geçelim.

Ankara 75. Yıl'da; altılılar yüksek ikramiyeler dağıtabilir. Elimden geldiğince sürpriz isimlere yer vermeye çalıştım. Şablonumda olan safkanlar şöyle: STOPPER, POWERMAN, ŞAHİN HAN, LAST DANCER ve ELİF HATUN. Bol şans...

İkinci altılı

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 5  6  4  5  1  7
10  4  2    8  5
 6 16  8    4  8
 2  1     12  4
 4 14     11  9
  15     15  
         6  

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya