SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

18 Ocak Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 18.01.2021 15:16

18 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Şanlıurfa'da yapılacak koşularla devam edecek. Şanlıurfa at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

18 Ocak Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

18 Ocak Pazartesi günü altılı ganyan heyecanı, Şanlıurfa yarışlarıyla devam edecek. erecek. Asist Analiz yarış ekibi olarak; Şanlıurfa koşularını hedef belirledik. Doğu yarışlarına altılı tahmini yapmak zor olsa da biz bu ateşten gömleği giyecek tecrübede bir ekibiz.

Sahadaki arkadaşlarla yaptığımız telefon görüşmeleri neticesinde iddialı bir şablon hazırladık. Şanlıurfa son dakika altılısı ücretsiz şekilde sizlerle... Saatler 18.00'i gösterdiğinde; Şanlıurfa altılısı start alacak. 3 yaşlı İngiliz taylarının Maiden mücadelesinde; 10 safkan yarış hayatlarındaki ilk birinciliği elde etmek için tırnağından geleni sahada verecek. Ayakları yere düz bassın.

ŞANLIURFA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Maiden koşular kapalı kutu yarışlardır. Hem başlangıcı iyi yapmak hem de koşuyu sağlama almak adına ayağı kalabalık geçtik. ZEYNEPMİNA, WOLF RUNNER, DODOTKA, MR FENER, MAHA, BLACK DOLPHIN ve MONAGHAN BOY'u bütçeler el verdiği ölçüde kuponunuzda bulundurun.

4 ve yukarı İngiliz atlarının Handikap 15 mücadelesi; 1300 metrede koşulacak. Dişilere mahsus yarışta; 15 kısrak mücadele edecek. Takip atımız MISS BALKAN, son startında beklentileri karşılayamadı. Süratini konuşturup numarayı kapacaktır.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Güçlü orijiniyle LUXOR GIRL, son iki startında yakın ara geçilen ÖNDERYE bugün şeytanın bacağını kırabilir. Nefes ve kondisyon yönünden güçlenen ERDEKLİ, formda PRENSES GOLDA ile CAN TITANIC'e birer çarpı atın deriz.

Sürat yarışlarına devam... Üçüncü ayakta; 3 yaşlı İngiliz tayları sahne alacak. Altılı ganyan bir Maiden mücadeleyle start almıştı. Başlangıcın devamındaki niteliğindeki koşuda; tek hakkımızı kullanacağız.

SIĞINMA LİMANIMIZ: YAĞMUR GETİREN

Yarış hayatında iki kez koşup ikisinde de tabela yapan YAĞMUR GETİREN, uyumlu binicisiyle bu kez aynayı kimselere bırakmaz dedik. Tırnağının ucunda olan YAĞMUR GETİREN, Şanlıurfa'da sığınma limanımızdır.

Dördüncü ayak, birden fazla "yaşlı kurtun" mücadelesine sahne olacak. 4 ve yukarı Arapların Handikap 16 yarışı; 1400 metrede koşulacak. KARA TURBO, ilerleyen yarışına rağmen ayna için tırnağından geleni sahada vermeye devam ediyor. Son iki yarışında gelemez desek de kalite safkan, potoyu ilk sırada geçmeyi başardı. Ekürisinin de desteğini alıp kazanma alışkanlığını sürdürebilir.

OVA BEYİ, ŞANLIURFA'DA GÜNE NEFES ALDIRIR!

Son startını unutturmasını beklediğimiz KIRIM AY, favorimizin en ciddi rakibi olacaktır. Nefes ve kondiyon yönünden harika duruma gelen OVA BEYİ'nin kazanırı var. Son yarışında boyunla geçilen kalite safkan, günün birincilik adaylarından birisidir. Yeri kalanlar; yarıştaki bir diğer ekürilerden BREDELAL'i yazsın.

Tabela ayağı; 4 yaşlı Arap taylarının Şartlı 3 yarışına ev sahipliği yapacak. 16 arıkan, 1400 metrede birincilik mücadelesi verecek. Son startını Adana'da veren TUMBUL TOŞUR, potoda geçildi. Tırnağının ucunda olan safkan, aynanın ilk adayıdır. Formuyla göz dolduran FIRTINA VELİCAN, moralli BABA JOKER ve ALDIRMAZ'ı ayırmasın...

TUMBUL TOŞUR, TIRNAĞININ UCUNDA!

Şanlıurfa'da kalabalık ve zorlu koşular var. Geniş bir altılı hazırladık. Tekimiz oturursa; gelsin paralar. Şanlıurfa'da kapanışı; Kısa Vade 6 yarışıyla yapacağız. Akçakale Belediyesi adına düzenlenecek koşuda; 17 safkan birincilik mücadelesi verecek.

Günün tek uzun mesafe yarışında kazanan hem kupayı hem de ikramiyeyi ahırına götürecek. Kalite arıkanların mücadelesinde; CHEAT, POWER KING, UTKUN BABACAN, AMEDYE, COMANDANTE ve TATVAN BEYİ'ni yazıp en yüksek ganyanlı ismin gelmesini bekleyelim.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

18 Ocak 2020 tarihindeki Şanlıurfa at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
10  4 11  6 10  2
 6  6    1  1  5
 1  9    7 11 10
 5  7    8  5 12
 9  5       13
 7 13        7
 4          

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya