SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

18 Şubat İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 18.02.2021 10:42

18 Şubat 2021 tarihinde altılı ganyan heyecanı, İzmir'de yapılacak koşularla devam edecek. İzmir at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

18 Şubat İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

18 Şubat Perşembe günü altılı ganyan heyecanı, İzmir'de yapılacak at yarışlarıyla start alacak. Geçen gün Adana'da nokta atışı yaptık, dün de Bursa'da 5'te kaldık. Asist Analiz yarış ekibi olarak; İzmir altılısına bomba gibi hazırlandık. Sahadan gelen son dakika bilgileri ışığında; iki bankolu bir altılı ganyan tahmini hazırladık.

Kağıt kalem de hazırsa; son dakika tahminlerinden oluşan İzmir altılımızı sizlerle paylaşmaya başlıyoruz. Şirinyer Hipodromu'nda 8 koşulu bir program bizleri bekliyor olacak. Altılı ganyan 15.00'te yapılacak tay yarışıyla start alacak. Ülkemizde başarılı temsilcileri olan şampiyon aygır; Bosporus adına düzenlenen koşuda; 12 İngiliz tayı boy gösterecek.

İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

İlk yarış deneyimlerinde safkanlara şans dileyelim ve ekleyelim; ayakları yere düz bassın. Sahadaki söylentileri ve orijinlerine bakarak; TRUDI, BAŞDANER, EASY VICTORY, MÜRÜVVET SULTAN, OATH OF VICTORY, AYVALIKATEŞİ ve MAKE UP HAPPY'i ayırmadan yazalım. Korkmayın iki banko önereceğiz. Elinizi korkak alıştırmayın...

İzmir bugün sürat koşularına ev sahipliği yapacak. İkinci ayakta da; ve yukarı İngiliz atları piste çıkacak. Mesafe; 1400. Satış 1 yarışında; 10 isim birincilik mücadelesi verecek. Zor yarış. Son yarışlarında hayal kırıklıkları yaratan isimlerin yer alacağı koşudA; SON OF YAVUZ, CELALİYE, CİHANGÜL, SİDELi ve SPEED ENGINE dedik. Bu ayakta kimin geleceğini kestirmek güç. Tuttuğunuz isimler varsa ekleyin deriz.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

İki bankolu İzmir şablonu hazırladık. Turhan Oğan adına düzenlenecek koşuda; 6 kalite safkan start alacak. 1600 metredeki Kısa Vade 8 yarışında; maşallahlı formuyla TOROSDAĞI geçilmez dedik. 2021 yılında çıktığı 5 yarışı da kazanan kalite arıkan, bugün de numarayı kimselere vermez. Bir de kendisi kadar formda ekürisiyle yarışa katılacak. Bu iş bitmiş. TOROSDAĞI gelmiş...

TOROSDAĞI'ndan sonra sıra geldi; ikinci bankoya... 4 yaşlı Arap tayları, 1200 metrede sahne alacak. Handikap 15 mücadelede; KOCAOĞLAN dedik. Bir önceki yarışta; Tolga Yıldız idaresinde TOROSDAĞI'ndan yana saf tuttuk. Burada da Halis Karataş'ın at bineceği KOCAOĞLAN'ın fotolayacağını düşünüyoruz. Üçüncü ve dördüncü ayağı mutlaka izleyin. Tolga Yıldız ile Halis Karataş birincilik savaşı büyük seyir zevki vadediyor.

İKİ BANKOLU İZMİR ŞABLONU BURADA!

İzmir'de başlangıç ayağı olan Bosporus Koşusu'nun devamı tabelada yapılacak. Hadi çarpı atmaya başlayalım... CİTRİNE, CAMERON, DELAWERA, MARRONE, GÖNLÜ FERAH, WENSIN, SHIKAMARU'yu bütçeler el verdiği ölçüde yazalım.

Kapanışı; Handikap 15 yarışıyla yapacağız. Dişilere mahsus koşuda; 4 ve yukarı İngiliz atları sahne alacak. Mesafe 1400. Son startında yakın ara geçilen GIALLO RAGAZZA, bu kez numarayı kimselere bırakmaz. Formuyla göz dolduran CITRON, takip atımız KEEP ON DREAMING, süratli stiliyle JESSAMINE, kondisyonunu bulan ONUR ayrımsız yazılsın. Yeri kalanlar; VOLİMTE ile COOL IMAGE'e de birer çarpı atsın.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

18 Şubat 2021 tarihindeki İzmir at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
12  5  2  1  8  3
 2  4      1 11
 3  9      2 12
 9  1     11 14
 6 10     10  7
 1        7  5
 8        5  2

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya