SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

18 Şubat Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 18.02.2021 11:59

18 Şubat 2021 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Şanlıurfa'da yapılacak koşularla devam edecek. Şanlıurfa at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

18 Şubat Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

18 Şubat Perşembe günü İzmir'de başlayan altılı ganyan heyecanı, akşam seansında Şanlıurfa'da yapılacak at yarışlarıyla son bulacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak; doğu yarışlarının üzerine titriyoruz. Sahadan arkadaşlarla konuşup banko ve bombaların yer aldığı iddialı bir Şanlıurfa şablonu oluşturduk.

Kağıt, kalem hazırsa; kazanmanın şifreleri ücretsiz bir şekilde burada... Şanlıurfa'da 8 koşulu bir program bizleri bekliyor olacak. Saatler 18.30'u gösterdiğinde; altılı ganyan heyecanı başlayacak.

ŞANLIURFA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

3 yaşlı İngiliz taylarının boy göstereceği Maiden mücadelede; 13 arıkan birincilik için yarışacak. Sahadaki söylentileri ve orijinleri itibarıyla CANDALINKIZI, AKİS BİBİ, DI MARIA, HEATWAVE, OĞLUM DENİZ VE İZLEGÖR'e birer çarpı atıp son dakika tahminlerinden oluşan Şanlıurfa altılısına başlayalım.

4 yaşlı Arap taylarının Handikap 15 yarışı, 1300 metrede koşulacak. Dişilere mahsus koşuda; 15 kısrak birincilik mücadelesi verecek. Şablonlarımızın vazgeçilmezi; ATİKBEY KIZI, son startında yakın ara geçildi. Safkan oldukça formda. Bugün şeytanın bacağını kırabilir. Son startında pisti yadırgayan ŞEHBALİN KIZI, bugün de aynı sorunu yaşamazsa aynanın ciddi adaylarından birisi olur.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Tabelanın olmazsa olmazı SAÇANSOY, tüm sıkıntılarından arınan ANIBELA, sprinter yapısıyla BOYACININ AŞKI, güçlü kan hattıyla DEJNİKLİ GÜZEL ile DİYAPİRİM'e de bütçeler el veridiği ölçüde yer verelim.

Üçüncü ayak; 4 yaşlı Arap taylarının Şartlı 4 mücadelesine ev sahipliği yapacak. Mesafe 1400... Moralli MEMOCANDIR'ı yazarak başlayalım. Bugün de sahada söyletisi var. Sevdiği pist ve mesafede CANIMSIN DİLBER, kondisyonunu bulan SİVEREK HAN ile AGF'de günün lideri HEDEFİ GÖR ayırmadan yazılsın.

BREDELAL GÜNE NEFES ALDIRABİLİR!

Geldik günün kupalı yarışına... Haliliye Belediye Başkanlığı adına düzenlecek koşuda; 4 ve yukarı Arap atları sahne alacak. 1300 metrede koşulacak Kısa Vade 7 yarışında; 10 isim birincilik mücadelesi verecek.

BREDELAL ile Burak Bektaş'ın uyumu göz dolduruyor. İkili harika bir birliktelik yakaladı. Benin tek adayımdır. Yanına bir isim yazmak istedim o da GÜMÜŞKESEN oldu. Adana'dan formda gelen kalite safkan favorimin en ciddi adayıdır.

WIN GREEN WIN SON KEZ MAIDEN KOŞAR!

Tabela ayağı, Maiden mücadeleye ev sahipliği yapacak. 3 yaşlı İngiliz tayları, 1300 metrede ilk yarış zaferlerini elde etmek için piste çıkacak. Tırnağının ucunda olan ANTHONY, bugün numarayı alıp Maiden'a veda edebilir. Yanına da şablonlarımızı olmazsa olmazı; WIN GREEN WIN'i öneririz.

Şanlıurfa'da kalabalık ve bir o kadar süratli bir kapanış yapacağız. 3 yaşlı İngiliz tarlarının Handikap 15 yarışı, 1200 metrede koşulacak. Dişilere mahsus yarışta; 18 kısrak birincilik mücadelesi verecek. Mesafe kısa... Geçişlere aman dikkat! MY DEAR AZRA, LUCKY ROCK, FAST GIRL ve SECRET MOMENT'a birer çarpı atıp Şanlıurfa at yarışı tahminlerine son noktayı koyalım.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

18 Şubat 2021 tarihindeki Şanlıurfa at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
10 10  4  2  2  7
 9  4 12  4  9  1
11  9  5     14
 2  7  1      4
 6  2        
 3  3        
  11        

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya