SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

19 Aralık Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 19.12.2020 11:07

19 Aralık 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Adana'da yapılacak koşularla devam edecek. Adana at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

19 Aralık Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

19 Aralık Cuma günü Şanlıurfa'da başlayan altılı ganyan heyecanı öğle saatlerinde koşulacak Adana yarışlarıyla devam ediyor olacak. Yeşiloba'da; 10 koşulu bir program var. Ekip olarak; hazırlığımızı ikinci altılıya göre yaptık. Şans da biraz yanımızda olursa; cepleri doldururuz.

Çok koşulu bir Adana bülteniyle karşı karşıyayız. Saatler; 14.30'da start alacak 3 yaşlı Arap taylarının Şartlı 4 mücadelesiyle bu heyecana biz de ortak olacağız. 1300 metrede; 12 tay sahne alacak. Formuyla göz dolduran DİYAPİRİM'i rakiplerinden birkaç adım önde gördük. Favori olarak da öne çıkardık.

ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Son yarışında yarışseverin güvenini boşa çıkaran BOYACININ AŞKI, Ahmet Çelik idaresinde fotonun en ciddi adaylarından birisi olabilir. Bu ikiliyi yazdıktan sonra ŞAFAKŞAHANE, ÖZMERİÇ KIZI, ÇIĞGÜZELİ ve MELİKENUR'a da birer çarpı atıp Yeşiloba'ya güzel bir başlangıç yapmanızı öneririz.

Adana'da süratli bir bülten bizi bekliyor. 2 yaşlı İngilizlerin Maiden mücadelesi de bunlardan birisi olacak. Dişilere mahsus koşuda; 13 tay boy gösterecek. Sahada söylentisi olan isimlere şablonumuzda yer verdik. PLUVIA, AŞK DELİSİ, SMALL BUT MIGHTY, BURLA, KING GIRL ve SAADET SULTAN'dan birisinin Maiden'dan çıkmasını bekliyoruz. AYIRMAYIN!

BANKO VE BOMBA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

3 ve yukarı İngilizlerin Handikap 16 yarışında; pistlerin deneyimli isimleri sahne alacak. Son startında problem yaşayan CARA VAGGIO, bir beyaz bayrak-ayna yarışı izlettirebilir. Güçlü kan hattıyla MISTER RAIN ile moralli SHUTKA'ya da yer verelim.

Dördüncü ayakta; 2 yaşlı İngiliz tayları start alacak. 1300 metredeki Şartlı 4 mücadelede; PHARAOH BOY diyoruz. Tırnağının ucunda olan safkan, alternatif tek adayımızdır. Formda isimler var, bizi riske atmayın diyenler; ayağı CEYAR ile sigorta etsin deriz.

YEŞİLOBA'NIN SİGORTASI: CEYAR

İkinci altılıya giren tek uzun mesafe yarışı; 2000 metrede koşulacak. 4 ve yukarı Arapların Handikap 14 mücadelesinde; nefes ve kondisyon yönünden güçlenen CANBEŞİRCAN'a çarpı atarak tabela ayağına başlayalım derim. Yine CANBEŞİRCAN kadar formda SONTOŞUR'u da aman ha yazın. Son yarışında fotoda geçilen AYBET'i de yazıp kapanışa geçelim...

Yeşiloba'da final ayağı Maiden mücadeleye sahne olacak. 2 yaşlı İngiliz taylarının boy göstereceği yarış, 1200 metrede koşulacak. Dişilerin mücadelesinde; 14 tay start alacak. CRAZY MAKU, ISLAND ROSE, END OF TROUBLE, PRINCESS AMRITA ile GOLD TOUCH'u yazıp birisinin içlerinden birisinin gelmesini bekleyelim.

19 Aralık 2020 tarihine; Yeşiloba Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Adana ikinci altılı tahminleri...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 6  9  3  2  4  1
12  1  1  4  2  7
 9 12  7    5  3
 8  3       11
 1  7        5
 7 11        

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya