SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

19 Aralık İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 19.12.2020 11:44

19 Aralık 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, İzmir'de yapılacak koşularla devam edecek. İzmir at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

19 Aralık İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

19 Aralık Cumartesi günü; Şanlıurfa'da başlayan altılı ganyan heyecanı, Adana'nın ardından İzmir'de koşulacak yarışlarla son bulacak. Üç ile özel yaptığımız yarış tahminlerle günü kazançlı kılmanızı sağlayacağımızdan adımız kadar eminiz. Sahadan gelen bilgileri; kendi analizlerimizle birleştirip bizleri ikramiyeye taşıyacak bir şablon hazırladık. Şans yanımızda olsun...

İzmir'de de Adana'da olduğu gibi kalabalık koşulu bir program var. 10 koşulu bültende; iki altılı ganyan heyecanı yaşanacak. Saatler 18.00 gösterdiğinde biz de bu heyecana ortak olmaya başlayacağız. 3 yaşlı Arapların Handikap 14 mücadelesi; 1600 metrede koşulacak.

İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Son startında; yarışta yer alan KULDOSTU'na yakın ara geçilen ÖZÜDOĞRU, bugün rövanşı alabilir. ÖZÜDOĞRU'na yer vermişken KULDOSTU'nu yazmamak olmaz. Eküri desteğiyle yine aynayı önde geçebilir. Tabelanın abonmanı KENANLI, iyi durumdaki AHMET ALİ ile ŞİFNE KIZI'nı da yazıp Şirinyer'deki eğlenceli güne başlayalım derim.

Altılıların olmazsa olmaz yarışları; Maiden koşular... 1'i ilk kez olmak üzere 11 tay; 1400 metrede birincilik mücadelesi verecek. KEY TO VICTORY, MATRONS, BUENA SUERTE, FAIRYLIKE ile GROUND STORM arasında geçecek liderlik mücadelesi kazananı belirler.

BANKO VE BOMBA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

3 ve yukarı İngiliz atlarının 1400 metrede sahne alacağı Handikap 16 yarışında; HASANEFE'den yana saf tutalım dedik. Safkan tabelanın abonmanı. Performansı belli bir çizgi üzerinde giden HASANEFE'nin tırnağının ucuna geldiği bilgisini aldık. Uygun grubu da yakalamışken totosuna bir birincilik daha ekleyebilir. Favorim kötü koşarsa; devreye CONGENIAL SON ile TROJEN FLY ikilisinden birisi girebilir.

Şirinyer'de; sığınma limanımızı dördüncü ayakta bulduk. İkinci altılının tek uzun mesafe yarışı... 3 ve yukarı İngilizlerin Kısa Vade 8 mücadelesi; 2000 metrede koşulacak. AKSAKALLI ile PERFECT RUNNER ekürisi deneyimli pilotlarıyla fotoyu kimselere vermezler. Lafı uzatmaya gerek yok. İzmir'deki sığınma limanımız; AKSAKALLI'dır...

EKÜRİLER ŞİRİNYER'DE GEÇİLMEZ

Güne nefes aldırdık, biraz at yazma hakkını kazandık gibi. Tabela ayağında; 4 yaşlı Arap tayları sahne alacak. Son üç yarıştır rakiplerini yanına yaklaştırmayan ŞİNTAY, kazanma alışkanlığını bugün de sürdürebilir. Formuyla göz dolduran TÖVBEKAR, takip atımız ŞİFNE EFESİ, şeytanın bacağını kırmasını beklediğimiz ESMERGÖZ, ALTIN ZELE ve DESTROYER'i de yazıp artık kapanışa doğru geçelim.

Şirinyer'de final ayağı; Maiden mücadeleyle sona erecek. İkinci altılının devamı niteliğindeki koşuda; KARA MAÇA, SILENT RAIN, LADY ISKOCH, MASAL PERİSİ, ÖYKÜ SULTAN ve DANGEROUS BEAUTY'i şanslı görüyoruz. Bu isimlerden birisinin Maiden'dan çıkmasını bekliyoruz.

19 Aralık 2020 tarihine; Şirinyer Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

İzmir ikinci altılı tahminleri...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 4  6  7  1  2  6
 6  8  1    6 12
 5  2  8    1  8
 1  4      3  9
 8  5      4 11
        10  2

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya