SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

19 Aralık Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 19.12.2020 10:00

19 Aralık 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Şanlıurfa'da yapılacak koşularla start alacak. Şanlıurfa at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

19 Aralık Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

19 Aralık Cumartesi günü altılı ganyan heyecanı; üç ilde yapılacak koşularla devam ediyor olacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak; iyi hazırlandı. Sahadan arkadaşlarla yaptığımız görüşmeler sonucunda; iddialı bir altılı şablonu çıkardık. Atlar, ilk olarak Şanlıurfa'da boy gösterecek. Hadi ayaklara göz atmaya başlayalım...

Şanlıurfa'da altılı ganyan heyecanı; 11.45'te yapılacak Handikap 14 mücadelesiyle start alıyor olacak... 3 ve yukarı Arapların piste çıkacağı yarış, 1900 metrede koşulacak. Formda AMEDYE, kendisi kadar iyi durumda olan ekürisinin desteğiyle finişi ilk sırada geçebilir. AMEDYE ile başlangıcı yaptıktan sonra; ISTANBUL HORSE, KEDİM, ANATOLIAN STORM ve PRENSES GOLDA'ya da yer verelim.

ŞANLIURFA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Maratondan sürat koşusuna sert bir geçiş yaptık. 1200 metredeki 3 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 2 mücadelesine; RED REBEL'e bir çarpı atarak başlayalım derim. Son koşusunda yarışseverlerin güvenini boşa çıkaran RED REBEL, bugün kendisini affettirebilir. Güçlü pedigrileriyle HOVARDA, ZAFER MEYDANI ve HAWAI STORM'u ne yapın edin ekleyin. Formda LUSINGA ve sahadan gelen LİYA'ya da birer çarpı atalım.

Üçüncü ve dördüncü ayak aslında tek yarış... Sadece yarış ikiye bölünmüş... 3 yaşlı İngiliz taylarının Maiden mücadelesi pek çetine geçeceğe benziyor. İki ayakta da 11'er safkan start alacak. Ayakları yere düz bassın. Üçüncü ayağa bakacak olursak; MYSTERY FOCUS, ABANA BEYİ, CATCH THE BREEZ, CİNGOROZ ve ÇAVREŞE'yi yazalım.

BANKO VE BOMBA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Maiden koşular kapalı kutu yarışlar olduğu için sürpriz sonuçlar çıkabiliyor. Elinizden geldiğince kalabalık tutun ki; sıkıntı çıkarmasın... Dördüncü ayağa gelecek olursak sahadaki arkaşdaşlar; FAST HEART, FUAT BEY, HAS ALTUN ve LONGING TIME'ı yazmamızı söyledi. Bize de hay hay demek düştü...

Yaza yaza tabela ayağına kadar geldik. Korkmayın burada yeter dedik. 4 ve yukarı Arap atlarının 1800 metrede piste çıkacağı mücadelede; sığınma limanımızı açıklayacağız... Son yarışını 16 boy farkla; deyim yerindeyse yürüyerek kazanan ÇELİKŞAH'ın bugün de bu alışkanlığını sürdürmesini bekliyoruz. Şanlıurfa şablonumuzu; bu safkan üzerine inşa ettik.

ÇELİKŞAH, YÜRÜYEREK KAZANIR!

Şanlıurfa'da finali; 3 yaşlı Arapların Handikap 14 mücadelesiyle yapacağız. 1300 metrede süratli isimler boy gösterecek. Sevdiği pist ve mesafede start alacak BABA NEJDET, eküri destekli YARIŞAVCISI, pisti yadırgamazsa MEMOCANDIR, iyi ellerde yarışa hazırlanan HAYDAR EFE, fotoda geçilen BABA CANDIR ile AKAN PINAR'ı da yazıp Şanlıurfa'da noktayı koyalım derim.

19 Aralık 2020 tarihinde Şanlıurfa Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 7  2  6  4  2  6
 1  8  1  7    9
10  3  3  8    5
 3 12  9 10   10
 4  1 10      4
   9        3

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya