SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

19 Ekim Pazartesi Bursa son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 19.10.2020 10:53

Ülkemizde; altılı ganyan heyecanı 19 Ekim Pazartesi günü Bursa ve Elazığ'daki koşularla devam ederken Osmangazi Hipodromu'na dair son dakika at yarışı tahminleri burada.

19 Ekim Pazartesi Bursa son dakika at yarışı tahminleri

19 Ekim Pazartesi günü; ülkemizde altlı ganyan heyecanı Bursa ve Elazığ'da yapılacak koşularla devam edecek. Osmangazi Hipodromu'nda 9 koşulu program var. İki altılı ganyan heyecanı yaşayacağız. Bursa'dan gelen son dakika bilgileri ışığında vereceğimiz tahminlerle nokta atışı yapamayı hedefliyoruz.

15.00'te yapılacak Maiden yarışla altılı ganyan heyecanına ortak olacağız... PRENS GÖKSU, FREE SOLO, MINSK, MENDOZA, EXCEVATION, BAY ARTU, kazanırı olan isimler. İlk ayağı kalabalık tutalım; sürpriz yaşamayalım...

SON DAKİKA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

3 yaşlı İngilizlerin Kısa Vade 6 yarışında; 8 safkan start alacak... Çimin başarılı temsilcilerinin yer aldığı koşuda; KINGDOM OF FIRE ile başlayalım. Son iki yarışında; sert gruplarda yer almasına karşın başarılı işler çıkaran safkan, artan formunu birincilikle taçlandırabilir.

ALWAYS LUCKY, uyumlu binicisiyle favorimin en ciddi rakibidir. Süratli stiliyle UNKNOWN LOVE ile KARABAYIRLI'ya da birer çarpı atıp ayağı sağlam geçelim.

MUZOBABA KAZANMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİRİR

Günün en formda isimlerinin sahne alacağı yarışta; 8 kalite safkan boy gösterecek. Son yarışını adeta yürüyüş temposunda kazanan MUZOBABA, Maiden'a şaşalı bir veda gerçekleştirmişti. Bugün de kazanıp seriyi sürdürebilir.

İzmir'den oldukça formda gelen MEZRE, pisti yadırgamazsa kazanma alışkanlığını sürdürebilir. Bu iki safkan bende önde koşan isimler; EMİNADAM ile KERVANTAY'ı da yazıp koşuyu sigorta edebilirsiniz. Tercih sizin...

OSMANGAZİ'DE EKÜRLERİ YAZIN! ARKANIZA YASLANIN!

1200 metre mesafede çim pistte koşulacak yarışta; 2 yaşlı İngiliz tayları boy gösterecek. Safkanların ayakları yere düz bassın diyelim ve koşuyu yorumlamaya geçelim... Bakır ve Kurtel ekürilerini yazıp zorlu yarışta sayıyı artıralım derim. GLITZY ile ANGEL OF LOVE'a çarpı atmış olalım. Ardından son iki yarışını kazanıp moralini iki kat attıran VECTOR ile OĞLUM ÇELİK; kazanırı olan diğer isimler...

Yazdık yazdık geldik tabela ayağına... Son yarışında sert grupta mücadele eden OBRADA'nın sonlarda nefesi yetmedi. Mesafe bugün biraz daha azalmışken fotoya önde geçmesi içten bile değil. OBRADA, bende banko. Şansımız bol olsun...

SIĞINMA LİMANIMI AÇIKLIYORUM: OBRADA!

Geldik; Bursa Osmangazi'de kapanışı yapmaya... Performansla göz dolduran CRIMINAL, moralli KIZIL YAĞIZ ile COŞKU'ya hemen birer çarpı atın derim. Yeriniz varsa; NİLGÜN SULTAN ve ASUDE SULTAN'ı da yazıp yazdığımız isimlerden birinin gelmesini bekleyelim.

19 Ekim Pazartesi günü; Osmangazi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Bursa ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 5  4  5  8  2  1
 3  6  2  6    4
10  5  6  5    8
 4  1  7  3    7
 9          2
 2          

 

Okuyucu Yorumları

2 Yorum
Sevcan guzel caliskan
21 Ekim 2020 01:40

Atyarisi Tahminleri gunluk veryormusun uz. Veryorsaniz. Tesekurler basarilar

Sevcanguzel calisan
21 Ekim 2020 01:37

Basarilar tahminlerinizden harika emeyinize saglik

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya