SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

19 Ekim Pazartesi Elazığ son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 19.10.2020 11:24

Ülkemizde; altılı ganyan heyecanı 19 Ekim Pazartesi günü Elazığ ve Bursa'daki koşularla devam ederken Elazığ Hipodromu'na dair son dakika at yarışı tahminleri burada.

19 Ekim Pazartesi Elazığ son dakika at yarışı tahminleri

19 Ekim Pazartesi günü akşam seansında; Elazığ yarışları yapılacak. Bursa'da umduğunu bulamayanlar, Elazığ için vereceğimiz şablonla nokta atışı yapmalarını sağlayacağız. Sahadan kondisyoner arkadaşlarla yaptığımız telefon trafiğinin ardından hazırladığımız son dakika Elazığ altılımız aşağıdaki gibi oluşmuştur. Şansımız bol, kazancımız daim olsun...

Şablonlarımda ilk ve son ayağı genellikle kalabalık tutarım. Bu geleneğimi Elazığ için hazrıladığım kuponda da devam ettirdim. 3 ve yukarı İngilizlerin kıyasıya mücadelesine sahne olcak koşuda; 9 başarılı kısrak yarışacak.

SON DAKİKA ELAZIĞ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Tabelanın abonmanı; FARA FERN, formuyla göz dolduran ALSİMA ile GENÇNURAYINKIZI'nı ayrımsız yazalım derim. Önceliği bu üçlüye verdikten sonra ERKEN GELEN NİSA, SİHİRBAZ KIZ ve AFRA TAFRA'yı da ekleyip ilk ayağı sağlam geçelim.

İkinci ayak; hem Maiden hem de oldukça kalabalık bir yarşa ev sahipliği yapacak. SON GOBAK, İLKAYOĞLU, ADIEFSANE, CANFADO, TEKTAŞOĞLU, URFALI TELİŞ ve SULTANNAZ; sahadaki arkadaşlardan aldığım duyumlar... Bu isimlerden birisi; kazanıp Maiden'a veda eder diyorum.

YILDIZABAKAN BU RAKİPLERİ YİNE GEÇER!

3 yaşlı Arap tayları; 1200 metrede piste çıkacak. Şartlı 4 yarışında; 7 kısrak sahne alacak. Ayağı kapayabilen kapasın derim... Ben bütçeye takıldım... Sprinter yapısıyla DEJNİKLİ GÜZEL, formuyla dereceli işlere imza atan ŞEHBALİN KIZI, ilk yarışında fotolayan DEMİRDALGA ile ÇILGIN ELA'yı ayrımsız yazalım. Yeri kalanlar, diğer isimleri de değerlendirsin!

Günün en yüksek ikramiyeli yarışı; Ağrı Dağı Koşusu'na geldi sıra. Bu rakipleri son yarışında gerisinde bırakan YILDIZABAKAN, seriye bağlayabilir. Takip atım; HACIVAT ile MAZLUM AĞA'ya da birer çarpı atın derim. Bu üç safkandan birinin ikramiyeyi ahırına götürmesini bekliyorum...

NEFES VE KONDİSYONU ARTTI! ŞAHİNTER BANKO!

Yazdın da yazdın diyenlere müjde! Elazığ'daki sığınma limanımızı açıklayalım. Oldukça uzun bir aradan sonra pistlere dönen ŞAHİNTER, son yarışında nal toplasa da nefes ve kondisyon yönünde güçlendi. Kocaeli, İstanbul ve İzmir'de daha sert gruplarda mücadele veren kalite safkan bugün aynayı ilk sırada geçip totosuna yeni bir birincilik daha ekleyebilir. Banko!

Elazığ'da kapanışı Maiden ile yapıyoruz. Yine Maiden yine kalabalık bir koşu... BUZGİBİ, ZENKA, TÜMOZ KIZI, İKİNCİ OZİ, SONATİK, FAZLI BEY ve DAĞTEPE sahada kazanması beklenen safkanlar. 19 Ekim Pazartesi günü; Elazığ Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Elazığ ikinci altılı..

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 3  6  2  3  7  3
 1  4  6  5   15
 8  1  4  6   13
 4  2  3      7
 2  8        8
 5 15        6
  14        4

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya