SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

19 Ocak Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 19.01.2021 10:07

19 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Adana'da yapılacak koşularla devam edecek. Adana at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

19 Ocak Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

19 Ocak Salı günü alrtılı ganyan heyecanı, Adana'da koşulacak at yarışlarıyla start alacak. Ülke genelinde hakim olan soğuk hava ve kar yağısı pistleri eklediği kadar safkanları da etkileyecek. Asist Analiz yarış ekibi olarak sahadaki arkadaşlarla görüştük ve en doğru bilgilere sizler için ulaştık.

Yeşiloba Hipodromu'ndaki at yarışlarına dair hazırladığımız son dakika altılımız ücretsiz şekilde sizlerle... Saatler 14.30'u gösterdiğinde; Adana altılısı start alacak.

ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

3 yaşlı İngilizlerin Şartlı 2 mücadelesinde; 12 safkan birincilik için piste çıkacak. ÇEÇEN KIZI ile güne başlayalım. Safkan Adana'daki ilk startında pisti yadırgamadı. Fena koşmadığı yarışı dördüncü bitirdi. Bugün üzerine koyup potonun en ciddi adaylarından birisi olacaktır.

Maşallahlı formuyla SOUL OF NYX, sevdiği mesafede CAYMAZ, tırnağının ucunda olan CRO MAGNON, güçlü kan hattıyla NEHİRİM ile son startında potoda geçilen INFINITE SPEED'i yazıp Adana şablonuna kalabalık bir başlangı yapalım...

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Adana'da günün uzun mesafe yarışı ikinci ayakta koşulacak. 4 ve yukarı İngiliz atlarının Handikap 15 yarışında; pistlerin deneyimi isimleri sahne alacak. 2000 metredeki koşuda; 12 safkan birincilik mücadelesi verecek. ŞÜŞÜ'nün kazanma zamanı geldi de geçiyor. Kalite safkan, bu kez şeytanın bacağını kıracaktır.

Nefes ve kondisyon yönünden harika duruma gelen KUANPO, sahada söylentisi olan ATTENDO VINO, güçlü orijiniyle LEOPON ve DEEP RISE'a birer çarpı atılsın. Bu koşuda; GOLDEN AGE KOŞMAZ!

SIĞINMA LİMANIMIZ: GÜNSALAR!

Geldik altılıların olmazsa olmazı; Maiden mücadeleye... 3 yaşlı İngiliz tayları, 1400 metrede yarış kariyerlerinin ilk koşusunu kazanmak için tırnaklarından geleni sahada verecek. Ayakları yere düz bassın... Sahadan gelen isimleri direk sizlerle paylaşıyoruz. PERSEPHONE, MILOCHKA, DISTINCTION, FULLMOON ve EN OF TROUBLE'dan birisinin aynayı ilk sırada geçmesini bekliyoruz.

Yazdık yazdık geldi sıra güne nefes aldırmaya... 4 yaşlı Arap atlarının Kısa Vade 8 yarışında bankomuzu açıklayacağız. GÜNSALAR, son startında BABA KIVIRCIK'a aynada geçildi. Uyumlu binicisiyle rövanşı bu kez ne ona ne de diğer rakiplerine bırakmaz. Adana'da sığınma limanımız; GÜNSALAR!

LET ME PASS, GÜNE NEFES ALDIRABİLİR!

Adana'daki sığınma limanımızı açıkladık. Şimdi de güne nefes aldıracak diğer ismi belirtmeye geldi sıra... 4 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 3 mücadelesi; 1500 metrede koşulacak. Yarış seçilerek koşturulan LET ME PASS, bugün beyaz bayrak ayna koşusu izletebilir. Ekonomik oyuncular, alternatif tek olarak bu ismi düşünsün. Ayağı sağlama almak isteyenler OBRADA'yı eklesin.

Yeşiloba Hipodrumu'nda kapanışı tay yarışıyla yapacağız. Dişilere mahsus 3 yaşlı İngiliz taylarının mücadelesinde; ANOTHER TOUCH, BURLA, ÖYKÜNAZ, STEP BY SWEET, GALILEO GIRL ve SASSY GIRL'den birinin kazanıp Maiden'a veda etmesini bekliyoruz.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

19 Ocak 2020 tarihindeki Adana at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 7  4  8  3  3  1
 3  9  7    4  3
 4 12  2      9
 6  3  5     11
 2  2  4      5
 1  7       10

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya