SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

2 Ekim İstanbul Veliefendi son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 02.10.2020 09:42

Ülkemizde at yarışı heyecanı; 2 Ekim Cuma günü İstanbul ve Bursa'daki koşularla devam ederken Veliefendi Hipodromu'na dair son dakika tahminleriyle karşınızdayız...

2 Ekim İstanbul Veliefendi son dakika at yarışı tahminleri

2 Ekim Cuma günü; yurt içinde İstanbul ve Bursa yarışları yapılacak. Tüm hazırlığımızı; Veliefendi Hipodromu'ndaki koşulara göre yaptık... Şans yanımızda olsun... İstanbul'da; iki altılı heyacanı yaşanacak. Biz de bu heyecana 4. koşudan itibaren dahil olacağız.

Birinci ayak; 4 ve yukarı Arapların Şartlı 5 mücadelesine ev sahipliği yapacak. Çayıra bayılan, uzun kısa ayırt etmeksizin başarılı yarışlar çıkaran YETİM AHMET, kazanmaya en yakın isim. Güne nefes aldırmak isteyenler; YETİM AHMET'i tek geçebilir.

İSTANBUL YARIŞLARINA DAİR SON DAKİKA TAHMİNLERİ

Tabi zorlu bir koşu. Çimin başarılı temsilcileri var. Garanticiler; Eküri destekli SAKALAYDIN, yarışseverlerin sığınma limanlarından birisi olacak BANA MÜSADE ile BABEK'e birer çarpı atsın.

3 yaşlı Arap tayları; Maiden'a veda için piste çıkacak. Eküri destekli BUZKRALI, BEYHAKAN VE ÇÖREKÇİ grupta öne çıkan isimler. ATİK YILDIZ ile ZIVARIKLI da formda geliyor. Fotoyu önde geçebilirler. Bu ayak karışık sürprizler yaşanabilir. Yeriniz varsa bu ayağı kalabalık geçin...

NESLİNAZ, NEFES VE KONDİSYON AÇIĞINI GİDERDİ

İki çim yarışının ardından sıra geldi; sentetik koşuya... 3 yaşlı Arap taylarının Kısa Vade yarışında; 9 başarılı kısrak sahne alacak. Nefes ve kondisyon açığını gideren son yarışında da yakın ara geçilen NESLİNAZ, kazanmaya en yakın isim.

Kocaeli'de duble yapıp Bursa'da da kazanmayı başaran İDİLKIZ, İstanbul sentetiğine de iddialı geliyor. Gökhan Kocakaya gibi sert binicisiyle iddiasını mümkün kılabilir. Son iki yarışını kazanıp morallenen SAFARİ ile BLACK GRAPE'e de çarpı atıp bu keyifli ayağı geçelim.

BANKOMUZ DÖRDÜNCÜ AYAKTA: KEY OF MAGIC!

Dördüncü ayakta; 2 yaşlı İngiliz tayları sahne alacak. Lafı çok uzatmayacağım. Son yarışında start problemi yaşasa da; yarışın sonlarında yaptığı atakla zafer elde eden KEY OF MAGIC; seriyi sürdürebilir. Banko...

Tabela ayağı; günün kalabalık koşularından... ERTEGİ, koşunun favori ismi. Grubun tecrübeli isimlerinden ES ESMERİM, son yarışında yakın ara geçilen KAFKASIM ile ALEVSAÇAN'a bir çarpı atalım.

KAPANIŞ KALABALIK! AT YAZMAKTAN AMAN KAÇMAYIN!

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda; günün son koşusu oldukça kalabalık olacak. Mesafe kısa olduğu için safkanlar, geçişlerde sıkıntı yaşayabilir. Ben; ELENAZ, ALTIN ZELE, GÖKDİZGİN, UÇAN ABLA, AYNİRA ile SARI HANDAN'dan birinin kazanmasını bekliyorum.

2 Ekim Cuma günü; Veliefendi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

İstanbul ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 5  4  5  5  4 13
 6  3  4    5  8
 8  5  2    6  6
 7  2  7    1  4
   8        7
          11

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya