SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

2 Kasım Pazartesi son dakika Elazığ at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 02.11.2020 10:20

2 Kasım Pazartesi günü altılı ganyan heyecanı, akşam seansında Elazığ Hipodromu'nda yapılacak koşularla devam edecek. Elazığ'a dair son dakika at yarışı tahminleri burada.

2 Kasım Pazartesi son dakika Elazığ at yarışı tahminleri

2 Kasım Pazartesi; Bursa'da umduğunu bulamayan yarışseverler, hiç korkmasın akşam seansında Elazığ koşuları var. Bursa'da iddialı bir şablon hazırladık. Oradaki iddiamız Elazığ'da da olacak. İnşallah önerdiğimiz isimlerle günü kazançlı kılarız sizler için...

Sahadaki arkadaşlarla yaptığımız görüşmeler neticesinde bir son dakika kuponu hazırladık. Tavsiyeler ile analizlerimizi harmanlayıp ortaya iyi bir şey çıkarmaya çalıştık. Şeytanımız bol olsun.

SON DAKİKA ELAZIĞ YARIŞ TAHMİNLERİ

Son iki yarışında yakın ara geçilen COMANDANTE, bugün şeytanın bacağını kırabilir. Safkan oldukça iyi durumda. İlk sıradan çarpıyı atalım. El değiştirdikten sonra ilk kez doğu mecarasına atılan PLOVDIV, moralli PRINCESS SABA, tabelanon abonmanı SAKARBAŞI ile DAMARIS ve BEHZATBEY'i ayrımsız yazalım.

İkinci ayak; 2 yaşlı İngiliz taylarının Kısa Vade 6 yarışına sahne olacak... Günün formda isimlerinin boy göstereceği koşuda; eküri destekli BABA AKYILDIRIM'ı yazalım. Güçlü pedigrisiyle DEMİRHAN STAR, formda SERHOŞ BABA, son yarışını adeta yürüyerek kazanan CRAZY CREW ile TOMBİK DENİZ'i de yazıp bu ayapı geçelim derim.

DEJNİKLİ GÜZEL, SERİYE BAĞLAYABİLİR

3 yaşlı Arap taylarının Handikap 15 mücadelesinde; 11 arıkan start alacak. Son yarışında fotolayan DEJNİKLİ GÜZEL, bugün de kazanıp işi seriye bağlayabilir. Uyumlu binicisiyle bugün favorim. Formunu zaferle taçlandırıan ADIEFSANE, tabelanın abonmanı GÜNDÜZ KIRAL ile ATİK SULTAN'ı da aman ha ekleyin...

Dördüncü ayakta; aprantiler at binecek. Ben risk alıp tek hakkımı bu ayakta kullanmaya karar verdim. Son yarışını kazanıp ne kadar iyi durumda olduğunu kanıtlayan BABA ARON'ı Elazığ'daki kurtarıcımız ilan ediyorum. Bankomuz, dördüncü ayakta; BABA ARON!

ELAZIĞ'DA GÜNÜN KALESİ; BABA ARON!

Elazığ'da; tabela ayağı henüz yarış kazanmamış isimlerin mücadelesine sahne olacak. İLKAYOĞLU, GÖNLÜMÜN EFENDİSİ, İKİNCİ OZİ, CANİLAYDA, MUKADDER BEY'den birisinin kazanıp Maiden'a veda etmesini bekliyorum.

Kapanışta; 13 kısrak start alacak. 1200 metrede yapılacak yarışta iyi durumda isimler kadar performansları soru işaretleriyle dolu safkanlar da yer alacak. Önereceğimiz isimlerle kazananı bulmaya çalışalım. Takip atım; BEŞALTIGÜLÜ, süratli stiliyle PARLAKMÜCEVHER, eküri destekli ESLİNA, moralli ÖZLATİKA ile GÜLAYFER'i ayrımsız yazalım.

2 Kasım Pazartesi günü; Elazığ Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 3  3  1  6  6  3
 9  7  8   10 13
 2  2  4    5 10
 6  6  6    9 11
 5  5      7  5
 8          
           

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya