SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

2 Ocak Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 02.01.2021 09:58

2 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Adana'da yapılacak koşularla devam edecek. Adana at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

2 Ocak Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

Ülkemizde; 2 Ocak Cumartesi günü altılı ganyan heyecanı, Adana'da yapılacak yarışlarla start alıyor olacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak Yeşiloba Hipodromu'ndaki koşuları iyi etüt ettik. Ayrıca sahadaki arkadaşlarla da irtibat kurup son dakika bilgilerini aldık. Adana'da günü kazançlı kılmak adına her şey hazır. Kağıt, kalem hazırsa başlayalım...

Adana'da 10 koşulu bir program var. Bu da iki altılı demek. Biz hazırlığımızı ikinci altılıya göre yaptık. 14.30'daki Şartlı 4 mücadeleyle Yeşiloba'daki altılı heyecanına ortak olmaya başlayacağız. 4 ve yukarı Arap atları, 1900 metrede sahne alacak. Dişilere mahsus koşuda; BE HAPPY, ROTASIZ SEYYAH, PRENSES GOLDA, MISS KARNELYAN, PİTANE ve REINA DE DIAMANTES'i ayırmadan yazın.

ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Geldi başımızın tatlı belası Maiden yarışa... 2'si ilk kez olmak üzere toplamda 11 arıkan birincilik mücadelesi verecek. 4 yaşlı Arap taylarının sahne alacağı koşu 1200 metrede koşulacak.

Dişilere mahsus yarışa MALYA GÜZELİ'ni yazarak başlayalım. Kazanması eli kulağında olan başarılı kısrak, beyaz bayrak-ayna yarışı izletebilir. Ardından günün bomba ismi SEVDAKUŞU diyelim. Sert binicisi Ali Kaçmaz bu tip koşuları kollar ve potolar. Ardından SESLİ YILDIZ, DERYADENİZ ve TATLI ÜÇAR'a da birer çarpı atmanızı öneririz.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

İkinci altılının en uzun mesafe yarışı üçüncü ayakta koşulacak. 5 ve yukarı Arapların Şartlı 3 yarışı, 2100 metrede koşulacak. Formuyla göz dolduran PALA SALİH, uzun-kıda ayırt etmeksizin başarılı yarışlar çıkarıyor. Son yarışını kısada kazandı. Bugün de nefesini koruyabilirse potoyu kimselere bırakmaz. Bu safkan, Adana'daki alternatif tek adayımızdır.

Sıkıntılarından arınan HÜRADAM, Ahmet Çelik idaresinde kazanmayı hatırlayabilir. Tabelanın abonmanı olan ATOM SAÇAN, formunu 1 adım öteye taşıyabilirse aynanın adaylarından birisi olabilir. Son olarak sahada kulaktan kulağa dolaşan KEMANKEŞ'i yazıp bu keyifli koşunun takibini yapalım.

KOŞ! KING BERKAY KOŞ! BİRİNCİLİĞE KOŞ!

Geldik günün en yüksek ikramiyeli koşusuna... Pistlerin tozunu attıran 11 safkan, Kurtuluş Koşusu'nda piste çıkacak. Sevdiği pist ve mesafede; winner jokeyiyle sahne alacak KING BERKAY, bugün de kazanıp ikramiyeyi ahırına götürecektir. Adana'daki sığınma limanımız KING BERKAY'dır. Şablonu bu isim üzerine kurduk. Koş KING BERKAY koş...

Güne nefes aldırdık... O zaman yazmaya devamke... İkinci ayağın devamı tabela koşusunda olacak. GÖKBÖRİ, TUNCİKO, FLYING GIRL, KELKİTLİ, ÖZDEMİRGÜLÜ, ŞAH HANIM'ı ayrımsız yazalım. Bu 6 kısraktan birisi bugün kazanıp Maiden'a veda eder.

ADANA'DA KAPANIŞI YAPSA YAPSA MUŞŞİ YAPAR

Yeşiloba Hipodromu'nda kapanışı; 4 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 2 yarışıyla yapacağız. 13 arıkan 1500 metrede piste çıkacak. Şansımız bol olsun. MY PRIDE, MUŞŞİ, BOLT GIRL, HIDDEN JEWELS, ALKANDROS ve BECERİKLİHAN'ı da yazıp şans verdiğimiz isimlerden birisinin gelmesini bekleyelim...

2 Ocak 2020 tarihinde; Yeşiloba Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Adana ikinci altılı tahminleri

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  6  5  7  4  6
 1  8  1   11  9
 7  7  3    3  7
 5  2  7    5  1
 6 10      8 10
 8       10  4

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya