SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

2 Ocak İstanbul altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 02.01.2021 12:33

2 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, İstanbul'da yapılacak koşularla devam edecek. İstanbul at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

2 Ocak İstanbul altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

2 Ocak Cumartesi günü Adana'da başlayan altılı ganyan heyecanı, akşam seansındaki İstanbul yarışlarıyla sona ermiş olacak. Adana'da umduğunu bulamayan yarışseverler, tasalanmasın İstanbul koşuları yaptığımız şablonla hedefi 12'de vuracağız. Bu işin kaçarı yok! Kağıt, kalem hazır olsun. Geliyor kazanmanın tüyoları...

Saat 18.00 olduğunda; 4 yaşlı arap tayları sahne alacak. İstanbul altılısı da başlamış olacak. 1400 metredeki Şartlı 4 mücadelede; 9 arıkan birincilik mücadelesi verecek.

İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

İLSUM oldukça iyi durumda. Son startında; yarışseverler tarfından tercih edilse de finişi üçüncü sırada geçti. Bugün şeytanın bacağını kırabilir. Güçlü kan hatlarıyla BEŞKAZALI ve HASİBAKIZ'a da birer çarpı atılsın. İlgililerinin hedef belirlediği ALTINBARTIN, moralli RUMELİ HİSARI ile HASRETKÖPRÜSÜ'nü yazıp başlangıcı kalabalık da olsa yapalım.

İkinci ayak; 11 tayın Mainden çıkma yarışına sahne olacak. 1200 metrede göz açıp kapayıncaya dek koşulacak yarışta; BROWN PILOT, QUEEN STAR, RED CLOUD, ONTARIO, GOOD BREEZE şablonlarda ayrımsız yer alsın.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

4 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 3 yarışında; 10 safkan birincilik mücadelesi verecek. Son yarışını kazanıp inzivaya çekilen HODOR, pistlere dönüşünü birincilikle taçlandırabilir. İlk sıradan çarpı atılsın. Ekonomik kuponların sığınma limanı HODOR olsun. Sağlam devam etmek isteyenler; ALY WINS ile JABEL'i eklesin.

Dördüncü ayak; 4 ve yukarı Arapların Şartlı 4 yarışına ev sahipliği yapacak. Dişilere mahsus koşuda; 11 safkan birincilik mücadelesi verecek. ÖZDOĞA'nın kötü koşma lüksü kalmadı. Etle tırnak gibi olduğu pilotuyla bugün finişi ilk sırada geçebilir. Cazipken değerlendirelim. Eküri destekli AMANKAYA ile BONJOUR EL SAMAWİ de kazanırı olan diğer isimlerdir.

VELİEFENDİ'DE TEKİMİZİ SONA SAKLADIK!

Tabela ayağı; 5  ve yukarı Arap atlarının Şartlı 3 mücadelesine sahne olacak. BANA MÜSADE'nin ilgilileri jokey değişikliğine gidip Gökhan Kocakaya'yı tercihledi. Formda safkan, deneyimli pilotuyla hayalini kurduğu birinciliği elde edebilir. Favorimiz kötü koşarsa; GUSTAV'ın devreye girmesini bekliyoruz. GUSTAV da olmazsa; ALEMİN KRALI...

Veliefendi Hipodromu'nda kapanışı Şartlı 4 yarışla yapacağız. Keyifli İstanbul akşamını kazançlı kılacak bir şablon oluşturduk. Bu atağa kadar yazdık da yazdık. Burada artık bir safkanı öne çıkardık. Kazanma özlemini son startında Halis Karataş ile sonlandıran KIND OF BLUE, bugün potolayıp totosuna bir birincilik daha ekler. Banko!

2 Ocak 2020 tarihinde; Veliefendi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 5  1  1  3  3  8
 3  9  3  2  5  
 2 10  2  8  1  
 7  4        
 6  3        
 4          

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya