SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

2 Şubat Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 02.02.2021 08:46

2 Şubat 2021 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Adana'da yapılacak koşularla devam edecek. Adana at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

2 Şubat Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

2 Şubat Salı günü altılı ganyan heyecanı; Adana'da yapılacak yarışlarla start alacak. Dün Şanlıurfa'da direkten döndük. İki bomba, bir de cazip tek yakaladık ancak kalabalık tuttuğumuz ayakta Büyük Beren'i bulamadık. Şanlıurfa altılısı; 136.417,83 TL verdi. Çok yazık oldu. Ancak veriğimiz atları değerlendirip ikinci ayakta da; Büyük Beren'i eklediyseniz; cepler dolmuştur.

Avuçlarımızdan kaçan Şanlıurfa altılısının ardından daha bir şevklendik. Asist Analiz yarış ekibi olarak; Adana'da yapılacak at yarışlarına iddialı bir şablon hazırladık. Sahadan gelen son dakika bilgileri ışığında; Yeşiloba'da koşulacak yarışlara dair bomba tahminler yaptık.

ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Adana'da; 7 koşulu bir program var. 15.00'te koşulacak Handikap 14 mücadelesiyle altılı ganyan heyecanı başlıyor olacak. 4 ve yukarı Arapların 1500 metrede piste çıkacağı yarışta; apranti kardeşleriniz at binecek. Başlangıcı kalabalık tutmakta fayda var. BABA MERCAN, MELİKENUR, TERAPİST, CANDIRBEY, OĞLUM BATUHAN ve KOPKAPTAR'a bütçeler el verdiği ölçüde yer verelim.

3 yaşlı İngiliz tayları, ilk yarış deneyimlerini yaşayacak. Ayakları yere düz bassın... Şartlı 1 mücadelede; 14 arıkan birincilik için piste çıkacak. 1400 metredeki mücadeleye; WEST LION ile başlayalım. Ardından BABA DALLAS, KING TOROK, KORTVELİ GOGO, SPEEDY LIFE ve CARAFE'yi ayırmadan yazın. Bu isimlerin sahada söylentileri var. Ona göre...

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Üçüncü ayak; 4 ve yukarı İngiliz atlarının Handikap 16 mücadelesine ev sahipliği yapacak. Özlediği birinciliğe kavuşan ŞÜŞÜ, son startında bizi yanıltmadı. Üstelik; startta 5 boy kadar oyalanmasına rağmen... Formuyla göz dolduran THE BEST OF TIME, şanlonlarımızın olmazsa olmazı PURO, nefes ve kondisyon yönünden güçlenen WISEMAN ile WIND'e de şans tanıyalım.

3 yaşlı İngiliz tayları, Kısa Vade 6 yarışında sahne alacak. 1900 metrede yapılacak Hafız Koşusu'nda 6 arıkan birincilik mücadelesi verecek. Adana'da güne nefes aldırmanın zamanı geldi... Asist Analiz ekibi olarak; Şanlıurfa'da olduğu gibi Adana'da da cazip bir ismi yöneldik. Yeni yıldaki ilk startında; potoda geçilen LORENZO'nun bugün özlediği birinciliğe kavuşmasını bekliyoruz. Bizde banko!

YEŞİLOBA'DA TEKİMİZ OLDUKÇA CAZİP!

Tabela ayağı; tay yarışına ev sahipliği yapacak. 1500 metrede yapılacak Şartlı 1 yarışta; 15 arıkanın birincilik mücadelesi verecek. Sahadaki söylentileri ve orijinlerine bakarak; KING FALCON, ZA MUUM, WAY OF PRIDE ve REBELKID'e birer çarpı atıp kapanışa geçelim.

Yeşiloba Hipodromu'nda; kalabalık koşulu bir gün bizleri bekliyor olacak. At yazmaktan kaçmayın. Dün Şanlıurfa'da Büyük Beren'i eklesek; 136 bin TL'lik ikramiyeyi cebimize koymuştuk. Bugünkü Adana altılısı da büyük paralar dağıtabilir. ORANGE BLOSSOM, BORDO MAVİ, HUMBARA, MISTER KING ve STAR SCREAM'i yazıp Yeşiloba'da son noktayı koyalım.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

2 Şubat 2021 tarihindeki Adana at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
11 10 12  4  2  9
 8  2 10   10 11
 9  8  7    9  1
12 12  6    8 10
 1 13  3      2
 2  4        

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya