SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

2 Şubat Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 02.02.2021 09:33

2 Şubat 2021 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Kocaeli'nde yapılacak koşularla devam edecek. Kocaeli at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

2 Şubat Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

2 Şubat Salı günü Adana'da başlayan altılı ganyan heyecanı; akşam seansında Kocaeli'nde koşulacak at yarışlarıyla sona erecek. Adana'da hatırlattık ama burada da değinelim. Dünkü Şanlıurfa altılısında fena patladık. Kısmetse; bugün ikramiyeyi cebe koyacak bir Kocaeli altılısı hazırladık. Kağıt kalem hazırsa; son dakika Kocaeli altılısını analiz etmeye başlayalım.

Kartepe Hipodormu'nda 8 koşulu bir program bizleri karşılıyor olacak. Saatler 18.30'u gösterdiğinde; Kocalei altılısı start alacak. 4 yaşlı Arap tayları, 1400 metrede sahne alacak. Handikap 14 mücadelede 10 arıkan totosuna birincilik eklemek için tırnağından geleni sahada verecek.

KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Nefes ve kondisyonunu artıran ANIL ABİ, ön tarafta tempoyu belirler ve numarayı kimselere bırakmaz gibi duruyor. Bizde bu safkan önde koşar.

2021' iyi başlamayan DALGALI YELE, tempo koşularının üstadı Sadettin Boyraz idaresinde rakibimizin en ciddi adayıdır. Tabelanın abonmanı MUSLİH AĞA, takip atımız MALATYA GÜLÜ, moralli KAFKASIM ve sprinter yapısıyla EDİTÖR'e de birer çarpı atıp Kocaeli altılısına başlangıcı yapalım.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Bültenlerin olmazsa olmazı; Maiden yarışa geldi sıra... 3 yaşlı İngiliz tayları, 1400 metrede piste çıkacak. Dişilere mahsus koşuda; 10 kısrak birincilik mücadelesi verecek. Sahadaki arkadaşlardan gelen bilgiler ışığında; ELAZIĞ PRENSESİ, CORDELA, CHUCKYS BRIDE, SUNDAY STORM ve ŞELALEM'e şans tanıdık. İçlerinden birisi gelir umarız.

Dişilere mahsus koşuda 4 yaşlı Arap tayları piste çıkacak. 1400 metrede yapılacak Şartlı 2 mücadeleye NAHCİVAN'ı yazarak başlayalım. Safkan oldukça cazip. İdmanlarda iyi işlere imza atmış. Güçlü kan hattıyla rakiplerini zorlayacaktır. Biz ilkten yazdık; gelirse çarşı karışır. Yine cazip bir isim olan GÜMÜŞKAVAK'ı da ekleyelim derim. Süratli geçecek koşuda; GELİBOLU GELİNİ'ni de yazıp bu ayağı geçelim.

TURGAYBAŞKAN KAZANMAYA DEVAM EDER!

Günün merakla beklenen yarışında; 4 ve yukarı İngiliz atları sahne alacak. Şartlı 5 koşuda; pistlerin tozunu attıran 8 arıkan birincilik mücadelesi verecek.

Harika formuyla göz dolduran BOSS TO POISON, kazanma alışkanlığını bugün de sürdürebilir. Bursa-Kocaeli-İzmir'de üçleme yapıp yeniden Kartepe'ye dönen TURGAYBAŞKAN'ı da yazıp ayağı garantiye alalım. Sürprizciler; OVER CLOUDS ile ÜNLÜOĞLU'na da yer versin.

TEK İÇİN; TABELA AYAĞINA KADAR GELELİM!

3 yaşlı İngiliz taylarının Handikap 15 mücadelesi; 1500 metrede koşulacak. Lafı çok uzatmadan tekimizi açıklayalım. ES ROBERO'nun Maiden'a vedası şaşalı olnuştu. Ardından fotoda geçildi ama formundan bir şey kaybetmedi. Başarı tayın ekürileri MAN OF STEEL ile VALOR da oldukça iyi durumdalar. Birlikte olmanın avantajını bugün de kullanıp aynayı ilk sırada geçerler.

Geldik; Kocaeli'nde kapanışı yapmaya... 3 yaşlı İngiliz taylarının piste çıkacağı mücadelede; 11 kısrak Maiden'dan çıkmak için yarışacak. CELEBORN, ANNEANNEM, TOPRAKKIZI, DETERMINANT ve KOCAMAN ANNE'yi yazıp aralarından birisinin gelmesini bekleyelim.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

2 Şubat 2021 tarihindeki Kocaeli at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  5  9  3  6  3
 7  4  4  2    2
 3  3  1  4   11
 6  8    6    4
 4  9        9
 8          

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya