SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

20 Ekim Salı Ankara son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 20.10.2020 10:12

Ülkemizde; altılı ganyan heyecanı 20 Ekim Salı günü Ankara ve Kocaeli'ndeki koşularla devam ederken 75. Yıl Hipodromu'na dair son dakika at yarışı tahminleri burada.

20 Ekim Salı Ankara son dakika at yarışı tahminleri

20 Ekim Salı günü altılı ganyan heyacanı, ülkemizde Ankara ve Kocaeli'nde koşulacak yarışlarla devam edecek. Sabah seansında Ankara var. Önce şansımızı 75. Yıl Hipodromu'nda deneyeceğiz. Bu arada; dün Bursa'da nokta atışı yaptık. Bugün de keyfi kazanca dönüştürmeye çalışacağız. Şansımız bol, kazancımız daim ola...

Hazırlığımızı; ikinci altılı ganyana göre yaptık. 15.00'te koşulacak yarışta 3 yaşlı Aray tayları start alacak. Handikap 14 mücadelesine ilk yarışını yürüyürek kazanan TERMELİ KIZI'nı yazarak başlayalım. Safkan kalitesini ilk tarışında kanıtladı. Bugün de kazanmak için sahada olacaktır.

SON DAKİKA ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Formunun zirvesinde olan YİĞİT LAMİH, tabelanın abonmanı NEFERTAY, orijininin hakkını verme zamanı gelen BERATEFE ile YELTAYBEY'i çarpı ataıp kalabalık bir başlangıç yapalım derim.

İkinci ayakta; yarış hayatında henüz koşu kazanamamış safkanlar piste çıkacak. BÜYÜKKALE, KRAL BAKIRCA, BİZİM REİS, MANOLYA, MEDUSA ve HANDASSA'yı ayrımsız yazın derim. Bu 6 isimden birinin Maiden'dan çıkmasını bekliyorum.

75. YIL'DA SIĞINMA LİMANIMIZ; EXPECTANCY!

Enver Güreli adına koşulacak yarışta; 3 yaşlı İngiliz tayları sahne alacak. Yarış zorlu... Ancak ben bu ayakta; risk alıp EXPECTANCY'i tek yazalım derim. Safkan oldukça iyi durumda. Rakiplerini daha önce geçti, bugün de aynısını tekrar düşüncesindeyim. Ankara'da günün sığınma limanı; EXPECTANCY!

Dördüncü ayakta; tabelanın abonmanı CAİZE ile başlayalım derim. Safkan formda. Bu kez Gökhan Kocakaya gibi bir pilotu da yakalamışlen aynayı kimselere bırakmaz diyorum. Son yarışında yakın ara geçilen DÖVER, startta oyalanmazsa beyaz bayrak-ayna bile yapabilir. Takip atım; GAZINÇ ile TANGÖZE'ye de birer çarpı atıp ayağı sağlam geçelim derim.

PHARAOH BOY GÖZDEN AMAN HA KAÇMASIN!

Tabela ayağı; pek çetin geçeceğe benziyor. Yarış kısa, safkanlar süratli... Son yarışında; güvenimi boşa çıkarmatan THINK POSITIVE, bugün de kazanıp seriye bağlar düşüncesindeyim. Ardından yarış hayatına zaferler giren ardından birinciliklerine ara veren GREY KURT, 4 koşudan sonra totosuna bir zafer daha yazdırabilir. Kupon sağlam olsun diyenler; PHARAOH BOY'u da göz önüne mutlaka alsın.

Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda kapanışı Maiden yarışla yapacağız. Şablona oldukça güveniyorum. Koşuyu riske atmamak adına; ayağı biraz kalabalık tutalım derim... SAÇANBOY, ZORKALE, KÜÇÜKAĞA, GÖKTEKİNKIZI, MAVİKALP ve BAHÇE, yarış hayatının ilk galibiyetine en yakın olan isimlerdir.

20 Ekim Salı günü; 75. Yıl Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Ankara ikinci altılı tahminleri...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  3  2  2  6 11
 7  5    1  2 13
 4  2    4  5  3
 6  9    7    7
 3 10        9
   4        1

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya