SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

20 Ekim Salı Kocaeli son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 20.10.2020 11:04

Ülkemizde; altılı ganyan heyecanı 20 Ekim Salı günü Kocaeli ve Ankara koşularla devam ederken Kartepe Hipodromu'na dair son dakika at yarışı tahminleri burada.

20 Ekim Salı Kocaeli son dakika at yarışı tahminleri

20 Ekim Salı günü at yarışlarında; sabah seansında umduğunu bulamayanlar şansını Kocaeli'nde denesin derim. Ankara'ya da Kocaeli'ne de iyi hazırlandık. Sahadan gelen son dakika bilgileri çerçevesinde şablonlarımızı hazırladık. Şansımız bol, kazancımız daim olsun...

Kartepe Hipodromu'nda; altılı hanyan heyecanı Maiden yarışla start alacak. 12 İngiliz tayı, ilk zaferlerini kazanmak için piste çıkacak. POCO POCO, DAKİNİ, DRAGON PEARL, ROSEMON ve SILVER ORBIT'i ayrım gözetmeksizin yazalım.

SON DAKİKA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Kocaeli'nde günün tüm koşuları kumda yapılacak... 2000 metrede; uzunların başarılı isimleri start alacak. ZORMÜZEYYEN, son yarışını 1400 metrede koşup rahat kazandı. Mesafe artsa da; winner binicisiyle seriyi sürdürebilir.

Tabelanın abonmanlarından CİĞERPARE, son yarışının izlerini silmesini beklediğim KUĞU GÜZELİ ekonomik kuponlar için yeterli olacaktır. Yeri kalanlar; SİGNORA, HARİKULADE ve GÖNÜL AVCISI'na da birer çarpı atsın.

LAST PRINCESS VE JIMMY JIB BOMBAYI PATLATABİLİR

Saatler 20.00'yi gösterdiğinde; 3 ve yukarı İngilizlerin Handikap 14 mücadelesi yaşanacak. Totosuna bakanların maşallah dediği KALKANDERE, kazanma alışkanlığına devam eder. Nefes ve kondisyon yönünden oldukça iyi durumda olan SPRING BREAK, favorimin en ciddi rakibi olur. LAST PRINCESS ile JIMMY JIB de günün bombaları olarak şablondaki yerlerini alsın derim.

Dördüncü ayak da; maraton koşusuna ev sahipliği yapacak. 1900 metrede; 3 ve yukarı İngiliz atları piste çıkacak. İyi durumda olan 7 kısrak ikramiyeyi ahırına götürmek için tırnağından geleni sahada verecektir. Formunu son yarışında birincilikle taçlandıran MADAM CHERNOBYL, bende önde koşar. Güne bir tek adayıdır bu arıkan... Rakibi de SUVLA POINT olur diyorum. Ayağı bu isimle sigorta edebilirsiniz.

MAIDENLAR'A DİKKAT! AT YAZMAKTAN AMAN KAÇMAYIN!

Tabelada ayağında iki isme şans verebildim ancak yazabildiğiniz kadar safkana şans verin derim. Bütçe meselesi sonuçta... 8 safkandan 6'sının kazanma şansı var. Ben PERSIAN PRINCE ile THE LAST LION'u şanslı gördüm. Yarışta liderlik mücadelesi bu ikili arasında geçer diyorum...

Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda kapanış, başlangıçta olduğu gibi Maiden yarışla yapılacak. Sözü uzatmadan END OF TROUBLE, MAGIC END, VIDDORA, DEMİR İNCİ ve OBSİDYEN'e birer çarpı atıp yazdığımız isimlerden birisinin gelmesini bekleyelim derim.

20 Ekim Salı günü; Kartepe Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Kocaeli ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 9  3  1  5  4  4
 3  9  5  3  5  7
 4  5  9     13
10  6  7      2
11  7        9
   2        

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya