SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

20 Ocak İstanbul altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 20.01.2021 10:22

20 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, İstanbul'da yapılacak koşularla devam edecek. İstanbul at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

20 Ocak İstanbul altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

20 Ocak Çarşamba günü İstanbul'da yapılacak at yarışlarına dair altılı ganyan tahminleriyle karşınızdayız. Yurt genelinde etkili olan kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle birçok şehirdeki koşular erteleniyor. Biz kendimizi sağlama alıp İstanbul'a tahmin yapmaya karar verdik.

Asist Analiz yarış ekibi olarak hedef olarak belirlediğimiz Veliefendi yarışlarına dair tahminlerimizi ücretsiz şekilde sizlerle patlaşıyoruz... Kağıt kalem hazırsa; İstanbul at yarışlarını analiz edelim.

İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Saatler 18.00'i gösterdiğinde; Veliefendi'de altılı ganyan heyecanı yaşanacak. 4 ve yukarı İngiliz atlarının Handikap 16 mücadelesine sahne olacak yarışta; 10 safkan yer alacak. Ekip olarak; İstanbul altılısına bankoyla başlamaktan yanan karar kıldık. Harika eşgali ve muhteşem formuyla JOSEPHINE, Halis Karataş pilotluğunda aynayı ilk sırada geçer. Banko!

3 yaşlı İngiliz taylarının Maiden mücadelesinde; 12 safkan birincilik mücadelesi verecek. Sahada söylentileri olan; QUEEN STAR, BOUBI, INFLUENCER, SEKSEN BİR, RUNNER OF DARKNESS, KAPOĞLU ve EZER GEÇER'i ayrımsız yazmaya çalışalım.

VELİEFENDİ'DE TEKLİ BAŞLANGIÇ!

Üçüncü ayakta; 4 yaşlı Arap tayları piste çıkacak. 1500 metrede koşulacak Şartlı 4 yarışında; 11 safkan yer alacak.

Son startında güvenimizi boşa çıkarmayan NENİŞ, bugün de kazanıp seriye devam edebilir. Etle tırnak gibi olduğu jokeyine yeniden kavuşan ATEŞİN KIZI, 1 aylık rehabilite döneminin ardından tüm sıkıntılarından arınan BALSENA, formuyla göz dolduran İLSUM ve BLACK GRAPE sahada söylentisi olan isimlerdir.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

İstanbul altılısındaki tek uzun mesafe yarışında; 4 ve yukarı İngiliz atları sahne alacak. Şartlı 4 mücadele, 2000 metrede koşulacak. Formuyla göz dolduran HODOR, son iki yarışında olduğu gibi aynayı kimselere vermez diyoruz. Moralli AGERA ile güçlü kan hattıyla GREY CLOUD'u da yazıp tabela ayağına geçelim.

Döndük dolaştık yine Maiden koşuya geldi sıra. Tabela ayağında; 3 yaşlı İngiliz tayları sahne alacak. Gülerce Ekürisi'ne ait LITECOIN ile SIDDHARTHA'dan birisinin kazanmasını bekliyoruz. Ekonomik kuponların kurtarıcısı olabilirler. Sigorta isteyenler; BLACK ROCK ile HEMAN'ı da yazabilirler. Bu koşuda; INSPECTION KOŞMAZ!

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

Veliefendi Hipodromu'nda kapanışı; Handikap 15 yarışıyla yapacağız. GÜZEL TUTKU, BANA MÜSADE, FOTOKIZI, ŞKİPTAR, BEYAZÜZÜM, ŞİNTAY ve KEVİR'i yazıp İstanbul'da finali yapalım. Bu koşuda; YOLKIRAN KOŞMAZ! 20 Ocak 2020 tarihindeki İstanbul at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 4 11  7  4  6  3
   1  9  2  1  5
   5  4  5  2  8
  12  6     11
   7  5      6
   6        2
   3        7

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya