SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

21 Aralık Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 21.12.2020 16:10

21 Aralık 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Kocaeli'nde yapılacak koşularla devam edecek. Kocaeli at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

21 Aralık Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

21 Aralık Pazartesi günü Bursa'da umduğunu bulamayan yarışseverler, tasalanmasın akşam seansında Kocaeli altılısı var. Asist Analiz yarış ekibi olarak; Kartepe Hipodromu'nda koşulacak yarışlara dair iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Sahadan aldığımız bilgiler doğrultusunda; nokta atışı tahminler yaptık. İkramiyeyi 2'den vurmak isteyenlere özel analizler bu yazıda olacak. Haydi başlayalım...

9 koşulu bir Kocaeli programı var. Biz her zamanki gibi ikinci altılıya göre şablon hazırladık. Saatler 18.00'i gösterdiğinde; 4 ve yukarı Arap atları 1800 metrede birincilik mücadelesi verecek.

KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Takip atımız UÇAN ABLA ile ayağı dolduralım... Ardından eküri destkeli EĞİLCE, nefes ve kondisyon yönünden güçlenen SİGNORA, sahada söylentisi olan PETEKKAN, güçlü orijinleriyle CİĞERPARE ve AYNİRA'yı da yazıp koşuyu sigorta edelim...

3 yaşlı İngilizlerin Handikap 15 mücadelesi; 1200 metrede koşulacak. Aprantisi; Musa Kemal Ceylan ile etle tırnak gibi olan FATİHİN GÜLÜ'nün kazanmasını bekliyoruz. Tabelanın abonmanı olan ikili, bugün bizlere bir beyaz bayrak-ayna yarışı izletebilir. Aranın ardından yarış gören PRENSES ŞİRİN, şeytanın bacağını kırmasını beklediğimiz BERDAR, süratli stiliyle DOĞU PRENSİ ile CYRUS; kazanırı olan isimler...

BANKO VE BOMBA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Pistlerin tozunu atıran isimlerin yer aldığı Kısa Vade 6 yarışında; 3 ve yukarı İngiliz atları piste çıkacak. Mesafe 1200...

Son startında; yarışseverlerin sığınma limanlarından birisi olan BARTH BOY, fotonun uzağına düşmüştü. Kalite safkan için bugün güven tazeleme zamanı... Uyumlu pilotu Mazlum Pir Demir idaresinde kazanmasını bekliyoruz. Favorimiz kötü koşarsa; SPARTACUS ya da MISTER BOND ikilisine şans doğabilir.

INNOCENT GHOST&GÜLPEMBE EKÜRİSİ GEÇİLMEZ

Yazdık yazdık sıra güne nefes aldırmaya geldi. 3 yaşlı İngilizlerin Kısa Vade 6 yarışı; 1400 metrede koşulacak. 7 kısrak birincilik mücadelesi verecek. Tayların hepsi de iyi durumda. Ancak biz tercihimizi formda ekürilerden yana kullandık. INNOCENT GHOST ile GÜLPEMBE ikilisi numarayı kimselere bırakmaz diyoruz. Tercihimizi de INNOCENT GHOST'tan yana kullanıyoruz. Banko!

Tabela ayağı; Maiden yarışa sahne olacak. 2 yaşlı İngiliz taylarının mücadelesinde; 8 safkan ilk birinciliğini elde etmek için piste çıkacak. Sahadaki söylentileri ve orijinleri itibarıyla DABBE, BLACK CASTLE, DUTY BEAUTY ve PİRSUS'tan birisinin kazanmasını bekliyoruz.

KARTEPE'DE KAPANIŞI ÇEVİKKARDEŞLER YAPAR

Geldik; Kartepe Hipodromu'nda kapanışı yapmaya... Finali; 4 ve yukarı Arapların Handikap 15 mücadelesiyle yapacağız. 1400 metrede koşulacak yarışa; ÇEVİKKARDEŞLER ile başlayalım. Kondisyoner arkadaşlar, aman ha yazılsın dedi. Top sizde... KARAŞÖVALYE, MİLYONER, ASARCIKLI, CAHİT AĞA ve BENİM'e de birer çarpı atıp şans verdiğimiz isimlerin gelmesini bekleyelim.

21 Aralık 2020 tarihine; Kartepe Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Kocaeli ikinci altılı tahminleri...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 7  1  2  1  2 11
 9  9  1    1  5
 4  4  5    6  4
 6  3      4  1
 2  7        6
 5          9

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya