SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

21 Haziran İstanbul Veliefendi at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 21.06.2020 02:22

Ülkemizde; at yarışı heyecanı, Adana ve İstanbul'daki koşularla devam ederken Veliefendi Hipodromu'na dair son dakika tahminleri ve analizleriyle karşınızdayız.

21 Haziran İstanbul Veliefendi at yarışı tahminleri

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda altılı ganyan 4. koşudan itibaren start alacak. Dün Ankara'da 5'te kaldık. Bugün nokta atışı yaparız inşallah. 3 yaşlı İngilizler'in Handikap 15 mücadelesi çimde koşulacak. 1400 mesafede start alacak isimlerin mücadelesi oldukça çekişmeli geçecek.

Çayıra bayılan FİNAL, pandemi sonrası en çok yarış kazanan isimlerin başında gelen Gökhan Kocakaya ile start alacak. İlk sıradan yazılsın. Aradan kazanarak dönen BIRAKIN GİTSİN, seriye bağlayabilir. Güçlü orijiniyle SUN TIME ile CASCADA'ya birer çarpı atıp ikinci altılya başlayalım derim.

GÜLDÜRGÜLDÜR, YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜR

İkinci ayağa; GÜLDÜRGÜLDÜR ile başlayalım. Araya formda giren başarılı safkan nefes ve kondisyon açığını giderdi. Çıktığı gibi bitirebilir. İlk sıradan yazılsın. KIRIM AY, yarış kariyerindeki ikinci çim yarışına çıkacak. Mertcan Çelik idaresinde; bombayı bırakabilir.

ELMASINKIZI, formda geliyor. Bariyer dibini koruması durumunda MUHSİN, fotolayabilir. Bomboş kilolarıyla BİTURBO ve YOLKIRAN'a yer verelim. Son olarak da takip atım KAZDAĞI diyip tekimize doğru yola koyulalım.

PERİ LİNA FOTOYU KİMSELERE BIRAKMAZ

Günün kupalu tek yarışı; Tali Çalbatur adına koşulacak. 8 tane şampiyon kısrağın mücadelesi kıyasıya bir yarışa ev sahipliği yapacak. Ben tekimi bu ayakta; PERİ LİNA'dan yana kullanacağım. Etle tırnak gibi olduğu jokeyiyle finishi ilk sırada bitirir.

Dördüncü ayakta BIG NAME güne nefes aldırabilir. İdmanlarda oldukça iyi görüntü verdi. Uyumlu jokeyiyle beyaz bayrak ayna bile gerçekleştirebilir. Bu isim, ekonomik kuponların kurtarıcısı olabilir. Dileyen yanına ilk yarışında rahat bir birincilik elde eden WIN FOR ELİF'e de bir çarpı atabilir.

MAIDEN KOŞUDA; ÇARŞI KARIŞABİLİR

Maiden yarışa geldi sıra. KARACAKAYALI, KARAMANBEY, OĞLUM BATUHAN, BAŞPARMAK, GÖKÇESTAR ve MUZOBABA'ya şans verelim derim.

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda günün en kalabalık koşusu, kapanışta yapılacak... Sprinter yapılarıyla GÖKDİZGİN, HOLİGAN ve ARİFÇO'ya birer çarpı atalım. Ekonomik kuponlar için bu üçlü yeterli olacaktır. ROJA, SARRAFŞAH ve ARTE; geniş oynayanların tercihi olabilir. Bol şans...

İkinci altılı tahmini...

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  6  7  5  4 13
 9  5    7  5  3
 5  7      7  5
 3  8      1 11
  14      3 15
  13      6  7
   1        

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya