SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

21 Ocak İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 21.01.2021 10:28

21 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, İzmir'de yapılacak koşularla devam edecek. İzmir at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

21 Ocak İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

21 Ocak Perşembe günü altılı ganyan heyecanı, İzmir'de yapılacak yarışlarla start alacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak Şirinyer'de yapılacak koşuları güzel bir şekilde etüt ettik ve ikramiyeye giden yolun şifrelerini sizler için desifre ettik. Sahadaki arkadaşlarla yaptığımız telefon görüşmeleri sonucunda iddialı bir İzmir altılısı hazırladık. Şeytanımız bol olsun...

Hazırsanız İzmir son dakika altılısının sifrelerini vermeye başlıyoruz. Şirinyer'de altılı ganyan heyecanı, 4 ve yukarı Arap atlarının Kısa Vade 6 yarışıyla başlayacak. Kalite safkanların 1900 metrede vereceği birincilik mücadelesinde; ARSLANTURBO bizde önde koşan isimdir.

İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Son startında; sert grupta yer alan kalite safkan rahat bir şekilde kazandı. Nefes ve kondisyon yönünden güçlenen GOBEN ile ILDIRLI'yı yazıp İzmir altılısına başlangıç yapmanızı öneririz.

Şirinyer'de keyifli bir program var. Bu bülten adamı ya vezir ya da rezil eder. Biz vezirliğe oynadık. Bakalım sonucu nasıl olacak. 4 yaşlı Arap tayları 1900 metrede piste çıkacak. Şartlı 4 mücadelede; 10 kısrak birincilik için yarışacak.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Yarış kazanacak kıvamda olan NADİDEGÜL'e ilk sıradan çarpı atsın. Sevdiği pist ve mesafede; winner jokeyini yakalayan KAYAKULE, son startında yakın ara geçilen ASLIŞAHANE, güçlü kan hattıyla İDLİP ÇOCUKLARI ve sahadan kulağımıza çalınan BERHAYAT'ı bütçeler dahilinde değerlendirin.

İzmir'de sığınma limanımızı belirledik. Gelirse; ikramiye cepte... 4 ve yukarı İngilizlerin Handikap 21 mücadelesi, 1400 metrede koşulacak. Formuyla göz dolduran BLACKBALL, etle tırnak gibi olduğu pilotuyla fotoyu kimselere vermez. Yarışta iyi bir yer tutarsa; beyaz bayrak-ayna yapabilir. BLACKBALL, güne nefes aldırır. Korkmadan yazın!

ŞİRİNYER'DE 1 TEK, 3 HEPSİLİ ŞABLON!

Günün kalesini açıkladık. Geri kalan ayakları sağlama aldık. 4 yaşlı Arapların Handikap 15 mücadelesi; 1400 metrede koşulacak. Tekimiz gelirse; en bomba safkanı bulmak adına ayağı kapadık. İlk üç ayaktan feragat edin son üçlüye aman ha dokunmayın... HEPSİ bizde. Bu kelimeye hazırlıklı olun. Diğer iki ayakta da kullanacağız.

Tabela ayağı; 3 yaşlı İngiliz taylarının Handikap 14 mücadelesine ev sahipliği yapacak. Dişilere mahsus yarışta; 5 kısrak 1600 metrede birinci gelmek için tırnağından geleni sahada verecek. Ayakları yere düz bassın. Deminki koşuda bahsettik. Bu ayak bizde kapalı. HEPSİ!

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

Şirinyer Hipodromu'nda kapanışı; Şartlı 4 mücadeleyle yapacağız. 4 ve yukarı İngilizlerin sahne alacağı yarış, 1600 metrede koşulacak. Haydi bu ayağı da kapatalım ve en bomba ismin gelmesini bekleyelim. Bir banko, 3 hepsimiz var. Son üç ayağa ve bankoya elleşmeyin. Feragat edecekseniz birinci ve ikinci ayakta yapın. Son dört ayağa elleşmeyin!

21 Ocak 2020 tarihindeki İzmir at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  8  3  H  H  H
 5  3        
 6  2        
   6        
   5        

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya