SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

22 Aralık Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 22.12.2020 11:26

22 Aralık 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Adana'da yapılacak koşularla devam edecek. Adana at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

22 Aralık Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

22 Aralık Salı günü Diyarbakır'da başlayan altılı ganyan heyecanı; akşam seansında yapılacak Adana yarışlarıyla devam edecek. Yeşiloba Hipodromu'nda 10 koşulu bir program bizleri bekliyor olacak. Bu da iki altılı ganyan demek. Ancak biz Asist Analiz ekibi olarak ikinci altılıya göre hazırlıklarımızı yaptık. Kağıt, kalem hazır olsun paraya giden yolun şifreleri; burada olacak hem de ücretsiz bir şekilde...

Saatler; 18.00'i gösterdiğinde; ikinci altılı ganyan heyecanı start alıyor olacak. 4 ve yukarı Arap atlarının Handikap 17 mücadelesi; 1900 metrede koşulacak. Formda çok sayıda safkan boy gösterecek at yazmaktan sakın ha kaçınmayın. Biz sahadan arkadaşlardan bazı isimler aldık... ATILGAN KURUŞ, BABADAĞINOĞLU, UNZEN, AÇIK KIRMIZI, TSARİGRAD ve SİLVERTAY'ın dışına çıkmaz bu yarış.

ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Uzunda başlayan Yeşiloba akşamının devamı tempo koşularına ev sahipliği yapacak. 3 yaşlı İngilizlerin Şartlı 3 mücadelesi; 1500 metrede koşulacak. 13 tay birincilik için tırnağından geleni sahada verecek.

Takip atımız NALAKOŞAN ile çarpı atmaya başlayalım. Ardından sevdiği mesafede start alacak olan VICTORY LAP, son yarışının izlerini silmesini beklediğimiz COLD MOUNTAIN, formda SONSUZUM, iyi ellerde hazırlanan WONDERKID ile ANGEL SPIRIT'e de şans tanıyalım.

BANKO VE BOMBA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1900'de başlayan gün önce 1500'e ardından da 1200'e düştü. 3 yaşlı Arap taylarının sahne alacağı sürat yarışında; GÜNSALAR, BERATEFE, ALEV TOPU ve NEFERTAY arasında bir liderlik mücadelesi bekliyoruz. Bu dörtlüden kim daha az hata yaparsa o kazanır.

Dördüncü ayakta; pistleri deneyimli isimler boy gösterecek... 4 ve yukarı Arp atlarının Kısa Vade 6 yarışında; ŞUBARTAY diyoruz. İlk startından bu yana bu safkan takibimizde... Süratli stilini konuşturursa; bombayı patlatabilir. Bu ismi şablonlara eklemeyi unutmayın diye ilk sıradan önerdik. Ardından YUTANGİRDAP, GÜMÜŞKESEN ve BİŞKEKHAN sıralamamızı dikkate almanızı siddetle tavsiye ederiz.

YEŞİLOBA'DA TEKİMİZ TABELA AYAĞINDA!

Çok at yazdık; hemen bir nefes aldıralım... Adana şablonumuzu; HİBİSCUS üzerine kurduk. Safkan son yarışında; 8 boy startta kalsa da yaptığı ataklar numarayı almasına yetmedi. Bu problemin üstesinden gelirse; totosunna bir birincilik daha yazdırabilir. HİBİSCUS; banko dedik.

Adana Yeşiloba Hipodromu'nda final ayağı; 20.30'da koşulacak Maiden mücadeleyle son bulacak. KRAL BAKIRCA, ÖZDEMİRGÜLÜ, SESLİ YILDIZ, FERİDUN ABİ ve AKHİL'den birisinin kazanıp birincilik özlemine son vermesini bekliyoruz.

22 Aralık 2020 tarihinde; Yeşiloba Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Adana ikinci altılı tahminleri...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 8  7  2  9  4  8
10 12  5  4   11
 6  1  1  3   13
12  8  3  6    7
 7  9        1
 9  5        

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya