SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

22 Aralık Diyarbakır altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 22.12.2020 10:12

22 Aralık 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Diyarbakır'da yapılacak koşularla devam edecek. Diyarbakır at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

22 Aralık Diyarbakır altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

22 Aralık Salı günü altılı ganyan heyecanı; Diyarbakır Hipodromu'nda yapılacak koşularla start alacak. 8 koşulu bir program var. Asist Analiz yarış ekibi olarak; iddialı bir Diyarbakır şablonu hazırladık. Şansımız bol olsun...

Saatler 14.00'ü gösterdiğinde; Diyarbakır'da altılı ganyan heyacanı başlamış olacak. 4 ve yukarı Arap atlarının 2000 metrede sahne alacağı Handikap 14 mücadelesinde; GONCANUR'a derhal bir çarpı atılsın... Safkan harika formunu birincilikle taçlandırıp moral buldu. Hem de startta oyalanmasına rağmen... Yazın beyler yazın...

DİYARBAKIR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Pisti yadırgamazsa; ÖZLATİKA; aynayı zorlayabilir. Uzunların etkili ismi; BEŞALTIGÜLÜ, son koşusunun izlerini bugün silebilir. Tabelanın abonmanı GÜLAYFER, son startını adeta yürüyerek kazananNEVRİYE HANIM ile HİLAL AĞA'yı da yazıp kalabalık bir başlangıç yapalım...

3 yaşlı Arap taylarının Maiden mücadelesinde; 15 safkan start alacak. 1200 metrede koşulacak sürat yarışında; eküri destekli BOZKIRBEYİ'ne çarpı atarak ayağı doldurmaya başlayalım. Ardından kondisyonunu bulan CİHANHAT, güçlü orijiniyle GÜNTAY BİR ile sahada söylentileri olan SAÇANSOY, AYNURABLA ve FIRTINA VELİCAN'dan birisinin Maiden'dan çıkmasını bekliyoruz.

BANKO VE BOMBA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Diyarbakır'da tempo koşularının ağırlıkta olduğu bir gün bizleri bekliyor olacak. Üçüncü ayakta; 3 ve yukarı İngiliz atları sahne alacak. 1200 metredeki Handikap 16 yarışında; AĞA BATUR diyoruz. Son yarışında; fotoda baş farkıyla geçilen kalite safkan bugün özlediği birinciliği elde edecektir. Alternatif tek adayımız; AĞA BATUR'dur. Riskli görenler; ATIBA, HEMEDAN ve SHADOW MAN'i yazabilir.

Sıra geldi; Diyarbakır'daki sığınma limanımızı açıklamaya... Adalet Koşusu'nda; 10 safkan boy gösterecek. Kazanan hem ikramiyeyi hem de kupayı ahırına götürecek. 1700 metrede mesafedeki yarışta; 3 ve yukarı İngiliz atları start alacak. Formuyla göz dolduran CHEAT'in winner jokeyi Necmi Altın idaresinde aynayı kimselere vermeyeceğini düşünüyoruz. Banko CHEAT!

DİYARBAKIR'DA SIĞINMA LİMANIMIZ: CHEAT

Tabela ayağında; 3 yaşlı Arap tayları start alacak. 1200 metredeki Şartlı 5 mücadelede; URFA KRALI diyoruz. Safkan sevdiği pist ve mesafede favorimizdir. Son yarışını da kazanıp moral depolamışken olayı seriye bağlayabilir. Favorimiz kötü koşarsa; CANRIDVAN, YAZGAN ve ALDIRMAZ'dan birisi devreye girebilir.

Diyarbakır Hipodromu'nda kapanışı Maiden koşuyla yapacağız. Sahadaki söylentileri ve orijinleri itibarıyla JETKIZ, İKİNCİ OZİ, VEYSİNİN OĞLU, ZENGİNCAN ve GELİBOLU YILDIZI'ndan birisinin fotoyu önde geçmesini bekliyoruz.

22 Aralık 2020 tarihinde; Diyarbakır Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 3  4  6  1  8 11
 6  5  8    1  3
 1  7  4    9  6
 2 12  1    2  8
10 10        9
 4  6        

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya