SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

22 Ekim Perşembe Ankara son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 22.10.2020 10:27

Ülkemizde; altılı ganyan heyecanı 22 Ekim Perşembe günü Ankara ve Kocaeli'ndeki koşularla devam ederken 75. Yıl Hipodromu'na dair son dakika at yarışı tahminleri burada.

22 Ekim Perşembe Ankara son dakika at yarışı tahminleri

22 Ekim Perşembe günü yurt içinde; Ankara ve Kocaeli illerinde koşulacak yarışlarla altılı ganyan heyecanı yaşanacak... Sabah seansında; 75. Yıl Hipodromu'nda birbirinden önemli mücadeleler olacak. Sahadan aldığımız son dakika bilgileri neticesinde; gününüzü kazançlı kılmaya çalışacağız. Şansımız bol, kazancımız daim olsun...

Ankara'da kalabalık koşulu bir program var. İki altılı ganyan heyecanı yaşanacak. Tüm hazırlığımızı ikinci altılı ganyana göre yaptık. 15.00'te start alcak koşuda; 4 yaşlı Arap atları yer alacak. Dişilere mahsus yarışta; formuyla göz dolduran HAYIRLI KIZ, birincilik adayım... Kalite safkan, sert binicisiyle rakiplerinden bende birkaç adım önde...

SON DAKİKA ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Uzunları daha iyi koşan AYDANKIZ, son yarışını kazanıp moral depolayan SEVİNSEVİL, güçlü orijiniyle ASLANSEDA, kalite safkan KESVANCANGÜN ile PRENSES DERYA; kazanırı olan isimler. İlk ayağı kalabalık tutmakta fayda var...

Başlangıca zor dedik ama ikinci ayak da hiç içinden çıkılacak gibi durmuyor... ÇAKMAKŞAH oldukça formda. Uyumlu pilotuyla aynanın en ciddi adayı. Favorim. SIKINTI YOK, favorime sıkıntı çıkarabilir. Pist ve şehir gözetmeksizin koşan ve kazanırı olan ACIDİLLİ FATİH ile AKARNEJAT'a birer çarpı atalım.

75. YIL'DA SIĞINMA LİMANIM; MONTEVERDE!

Ankara'da tekimizi bulmakta zorlansak da MONTEVERDE'De karar kıldık. Safkan, 92 ile grubun en yüksek handikap puanına sahip ismi. Oldukça da formdayken değerlendirmek gerek. Safkan yarış seçilerek koşturuluyor. Dinlendi ve bu koşu hedef olarak belirlendi... Ankara 75. Yıl Hipodormu'nda bankom; MONTEVERDE!

Dördüncü ayağa kadar geldik... Mesafe de giderek azaldı... 4 ve yukarı Arapların Kısa Vade 8 yarışında; 6 başarılı kısrak boy gösterecek. Son yarışında tabela dışında kalan CHANGE OF MELOŞ, bugün yeniden güven tazeler. Alternatif tek adayımdır... Ekonomik kuponlar bu hamleyi yapabilir. Ayağı sigortalamak isteyenler; MALONES ile BOUJEE'ye de birer çarpı atsın...

KAPANIŞI YİNE ARABIAN PRINCE YAPAR...

Sıra geldi; Maiden yarışa... Tabela ayağında henüz yarış kazanamamış 9 isim şeytanın bacağını kırmak için piste çıkacak. Maidenların gediklisi olan, hep de yakın ara geçilen MOONLIGHT SONATA için kazanma zamanı geldi artık. Yarışseverlerin en çok tercih edeceği safkanı yazarak başlayalım. Ardından Maiden koşudur deyip PENTHESILEIA, JACINDA, ANGEL OF LUCKY ve SOUL OF NYX'i de deneyelim derim.

Ankara'da güne nokta koyma zamanımız geldi. 4 yaşlı Arapların Şartlı 5 mücadelesinde; ARABIAN PRINCE kazanma alışkanlığına kaldığı yerden devam edebilir. Son yarışında fotoda geçilen OĞLUM SERKAN, iyi ellerde bakılan CANBEŞİRCAN ve ZOR ZAMAN'ı yazıp beklemeye koyulalım.

22 Ekim Perşembe günü; 75. Yıl Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Ankara ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 4  1  4  1  7  2
 1  4    4  8  9
 7  3    6  6  4
 3  5      1  6
 2        9  
 6          

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya