SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

22 Haziran Bursa Osmangazi at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 22.06.2020 02:03

Ülkemizde; at yarışı heyecanı, Bursa ve Şanlıurfa'daki koşularla devam ederken Osmangazi Hipodromu'na dair son dakika tahminleri ve analizleriyle karşınızdayız.

22 Haziran Bursa Osmangazi at yarışı tahminleri

Bursa Osmangazi Hipodromu'nda; iki altılı ganyan heyecanı yaşanacak. İkinci altılıya göre hazırlığımızı yaptık. Şansımız bol ola...

Saatler 15.30'u gösterdiğinde; ikinci altılı ganyan start alacak. Bir tay koşusuyla heyecana ortak olacağız. Orijinleri ve jokeyleri itibarıyla ÇIĞRÜZGARI, KÖYAĞASI EMİR, TİRAGON, YAMAÇBEYİ, ATEŞİN KIZI ve ZEYNEPÇİK'e şans vererek güne başlayalım derim.

BABA YAVUZ'A BİR ÇARPI ATALIM

Geldik 4 yaşlı Araplar'ın Şartlı 4 mücadelesine... Uzunların başarılı ismi YAHYABEY GÜLÜ, nefes ve kondisyon açığını gidermişken bugün aynayı ilk sırada geçebilir. ÖZÇEVİK aradan iyi döndü. Mahmut Turan jokeyliğinde start alacak ÇILGIN EJDER, kötü gidişe bir dur diyebilir. Formda; ÖZBURGAZ ve YENER ikilisini de muhakkak yazalım. Takip atım; BABA YAVUZ'a da çarpı atın.

İkinci altılı tahmini...

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  9  4  3  5 12
 3  1  6    1 16
 5  4      3  1
 6 12      2  2
 8  3      4  6
10  5      7  7
         9 17

Uzundan kısaya geçiş yaptık. LADY MAYA oldukça iyi durumda. Belki de spriter yapısına en uygun jokeyle start alacak. Güne nefes aldırabilir. Sağlama almak isteyenler; yüklerinden kurtulmuş bir şekilde start alacak KAR TANESİ'ni yazabilir.

BURSA'DA LİMAN; BİLDENHAN!

Geldik sığınacağımız limanı belirlemeye. Günün en zevkli mücadelesine aday koşuda; önemli isimler sahaya çıkacak. 6 safkan da tınağından geleni sahaya yansıtacaktır. Ancak Kadir Tokaçoğlu ile kazanmayı alışkanlık haline getiren BİLDENHAN, benim Bursa'daki limanım olacak. Banko.

Tahminlemeyi tay yarışıyla başladık... Tabela koşusunda da devam ediyoruz. Bende bu ayak kapalı... Ancak yine de sıralamayı yazayım. Bütçeniz dahilinde değerlendirin... SÜPERMEN, DEHŞET, OZGAN, DERVİŞBEY, SON PARILTI, GİZEMLİGECE ve SORGÜL.

HIZKOLİK, SÜRATİNİ KONUŞTURUR

Bursa Osmangazi'de çim yarışları büyük sürprizlere gebe oluyor. Kalabalık koşuda; ARAPMAN ile başlayalım. Orijinin hakkını verme zamanı gelen ATARDAMAR, sprinter yapısıyla HIZKOLİK, son yarışında iyi koşup yakın ara geçilen OVA BEYİ; kuponlardaki yerini ayrımsız alsın. Yeri kalanlar; FADİK, KIRATIN GÜZELİ ve HÜRREİS'e birer çarpı atsın. Rast gele...

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya