SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

22 Ocak İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 22.01.2021 11:00

22 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, İzmir'de yapılacak koşularla devam edecek. İzmir at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

22 Ocak İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

Ülkemizde; 22 Ocak Cuma günü Kocaeli'nde başlayan altılı ganyan heyecanı, akşam seansındaki İzmir yarışlarıyla son bulacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak; İzmir altılısına tüm ekip kafa kafaya verip iyi bir şekilde çalıştık. Sahadan gelen son dakika bilgilerine dair iddialı bir şablon hazırladık. İzmir at yarışlarına dair ücretsiz tahminler huzurunuzda...

Saatler 18.00'i gösterdiğinde; İzmir'de altılı ganyan heyecanı start alacak. Kağıt kalem hazırsa; ikramiyeye giden yolun şifrelerini vermeye başlıyoruz. Şirinyer'de altılı Maiden mücadeleyle başlayacak. 4 yaşlı Arap tayları, 1900 metrede piste çıkacak. 8 arıkanın birincilik için yarışacağı koşuda; DİMASKAYA, ERTÜRKER, ŞEBNEM HANIM, DARABA ve SALİH DAYI'yı yazarak İzmir yarışlarına start verelim.

İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

4 ve yukarı Arapların Satış 1 mücadelesinde; 10 safkan birincilik mücadelesi verecek. Nefes ve kondisyon yönünden güçlenen NEHİRİNOĞLU, bu kez finişi ilk sırada geçebilir. Sahadan kulağımıza çalınan ÜNALAMCA, süratli stiliyle GENÇBERK, ve UĞURSEL'i de ayırmadan yazmanızı tavsiye ederiz. Takibimizde yer alan OVAKAYA ve RODRIGUEZ'i de yeri kalanlar kuponlarına eklesin...

İzmir'de günün kalesini üçüncü ayakta yakaladık. 4 ve yukarı Arap atlarının Şartlı 3 mücadelesi, 1900 metrede koşulacak. Pistlere 3 ay ara veren ATEŞBÜKEN, idmanlarda dereceli işere imza attığına dair bilgiler aldık. Winner binicisini yakalamışken aynayı kimselere vermez. İzmir'de sığınma limanımız; ATEŞBÜKEN!

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Şirinyer'de güne nefes aldırdıktan sonra yazmaya devam edelim. Hüseyin Özsakallı adına düzenlenecek koşuda; 4 ve yukarı İngiliz atları start alacak. Dişilere mahsus Kısa Vade 6 yarışında; 6 kısrak birincilik mücadelesi verecek. Uzun süre sonra İzmir'e gelen PRINCESS DI, bizce fotonun öncelikli adaylarından birisidir. QUEEN OF PROTI ile FRESH YOURSELF'i de yazıp ayağı sağlama alalım.

Tabela ayağında; 4 yaşlı Arap tayları piste çıkacak. 8 arıkanın birincilik mücadelesi vereceği Maiden yarışta; GÖNLÜMÜN EFENDİSİ, SİYAHÜZÜM, GÜLBABA ve ALPEREN AĞA'dan birisi kazanır diyoruz.

ŞİRİNYER'DE SIĞINMA LİMANIMIZ: ATEŞBÜKEN!

Şirinyer Hipodromu'nda kapanışı; Şartlı 3 yarışıyla yapacağız. 4 ve yukarı İngilizlerin 2000 metrede piste çıkacağı koşuda; 12 arıkan sahne alacak. LION FLAG, URLA ZAMANI, GO FOR THE AFTER ve DOMBRA dörtlüsünden birisinin aynayı ilk sırada geçmesini bekliyoruz.

22 Ocak 2020 tarihindeki İzmir at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  7  7  4  8  2
 2  2    5  6  4
 8  6    1  3  1
 7  1      1 10
 4  4        
   5        

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya