SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

22 Ocak Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 22.01.2021 08:22

22 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Kocaeli'nde yapılacak koşularla devam edecek. Kocaeli at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

22 Ocak Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

Ülkemizde; 22 Aralık Cuma günü altılı ganyan heyecanı, Kocaeli'nde yapılacak yarışlarla start alacak. Ülke genelinde etkili olan kar yağışı; Kocaeli ve Bursa koşularının ertelenmesine neden olmuştu. Kartepe Hipodromu'nda atlar bugün sahne alacakj. Sıkılı bir şablon hazırladık. Bizden söylemesi...

Sahadan gelen bilgiler ışığında; Kocaeli at yarışlarına son dakika altılısı hazırladık. Kartepe'de koşulu bir program var... Saatler 14.30'u gösterdiğinde; 4 ve yukarı İngiliz atları piste çıkacak. Handikap 17 yarışında; 8 safkan birincilik için mücadelesi verecek.

KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Son yarışında sert grupta yer alan OVER CLOUDS, uygun rakipleri yakalamışken şeytanın bacağını kırabilir. Sahadaki arkadaşlar, NİĞDE BEYİ hakkında oldukça güzel şeyler söyledi. Yazalım. Gelirse; kupon bırakmaz. Önleminizi alın derim.

Nefes ve kondsiyon yönünden harika duruma gelen RIO BLONDIE, süratli stiliyle MISTER BOND ve ENVER'i de ayırmadan yazın. Ekonomik kuponlar için bu beşli yeterlidir. Yeri kalanlar; SAETTA, ATIBA ve FATİHİN GÜLÜ'nü de eklesin. Bizde bu ayak kapalıdır.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Asist Analiz yarış ekibi olarak; iki bankolu, üç hepsili bir Kocaeli altılısı hazırlık sizler için... Başlangıçta yaptığımı gibi ikinci ayağı da kapadık. 4 yaşlı Arap taylarının Şartlı 3 mücadelesinde; apranti kardeşlerimiz at binecek. Şansları bol olsun. Sahadaki söylentilere kulak verince; yarışın içinde çıkamadık ve biz sağlama alıp kapadık. Bizde; bu koşu HEPSİ!

Kocaeli altılısına iki hepsiyle başladık. Sıra geldi tekleri sıralamaya... 4 ve yukarı İngiliz atları, 1900 metrede sahne alacak. Şartlı 4 mücadelede; uzunların başarılı temsilcileri birincilik için piste çıkacak. GADDARA, sevdiği pist ve mesafede; bir de üzerine winner jokeyini de yakalamışken finişi ilk sırada geçecektir. Günün kalerinden biri olarak GADDARA'yı açıklıyoruz.

KOCAELİ'NDE; 2 TEK, 3 HEPSİ! BU DA NEYİN NESİ?

3 yaşlı İngiliz taylarının Şartlı 4 yarışı, 1400 metrede koşulacak. Son startında; güne damga vuran eküriler bugün de geçilmez.

Çizik Ekürisi'ne ait; ES ROBERO-MAN OF STEEL ve VALOR'dan oluşan üçlü, tabelada yer almayı başarmıştı. O gün fotolayan ES ROBERO,  aynayı kimselere bırakmaz diyoruz. AGF'de günün lideri olan ES ROBERO, harika eşgaliyle bugün de göz kamaştıran bir performansa imza atacaktır. Alın bu da size ikinci bankomuz.

KARTEPE'DE KAPANIŞI CANO CANO YAPAR!

Günün en yüksek ikramiyeli yarışı; Sapanca Belediye Başkanlığı adına koşulacak. 3 isim de ikramiyeyi ahırına göüğrmeyi garanti. Ancak "aslan payını" kim ahırına götürecek orası muamma... İkramiyeye yürürken işi sağlama alıp HEPSİ yaptık. Koşuda; 3 safkan yer alacak. Kapayın gitsin!

Kartepe Hipodromu'nda kapanışı; Maiden koşuyla yapacağız. 11 safkan arasından kimin kazanacağını bulmaya çalıştık. BRAVE GLADIATOR, LION EMPIRE, PİRSUS, CANO CANO, SUMMER BOY, KING IS BACK, MERI GOLD ve TANGOS'tan birinin kazanıp Maiden'a veda etmesini bekliyoruz. Dileyen kalan isimleri de yazıp ayağı kapatabilir.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

22 Ocak 2020 tarihindeki Kocaeli at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 H  H  1  1  H  1
           6
           7
          10
           8
           4
          11
           9

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya