SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

23 Aralık Elazığ altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 23.12.2020 12:12

23 Aralık 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Elazığ'da yapılacak koşularla devam edecek. Elazığ at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

23 Aralık Elazığ altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

23 Aralık Çarşamba günü İstanbul'da başlayan altılı ganyan heyecanı Elazığ'da yapılacak koşularla son bulacak... Aksam seansında Elazığ'da zorlu bir program bizleri bekliyor olacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak; ikramiyeye giden yolu adeta deşifre ettik. Kazanmanın yolları; ücretsiz şekilde burada...

18.00'de yapılacak Handikap 14 yarışında; 3 ve yukarı İngiliz atları sahne alacak. 2000 metre mesafede; 10 safkan birincilik mücadelesi verecek. El değiştirdikten sonra doğu yarışlarına adapte olan HAN SOLO, formdayken Necmi Altın idaresinde aynayı ilk sırada geçebilir.

ELAZIĞ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Yarış kazanıp moral depolayan MISS BALKAN, formuyla göz dolduran AMIGDALA da mutlaka değerlendirilsin. Geniş oynayanlar; KEDİM, NİZAMİ ve ORANGE BLOSSOM'a da çarpı atıp Elazığ'a kalabalık bir başlangıç yapabilir.

Altılıların olmazsa olmazı Maiden koşuya geldi sıra... 3 yaşlı Arapların 1200 metrede boy göstereceği yarışı oldukça kalabalık tuttuk. Sakın bu ayakta ekonomi yapmayın. Sahadan arkadaşklardan gelen sıralamayı direk sizlerle buluşturuyoruz. Buyrun.... BUZGİBİ, ELYASA, SON GOBAK, MİRTAY, EKİNLİK GÜZELİ, AĞIRBABA ve DİLDE.

BANKO VE BOMBA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Tay yarışlarının ağırlıkta olduğu günde; üçüncük ayak Şartlı 5 mücadeleye ev sahipliği yapacak. 2 yaşlı İngiliz taylarının 1200 metrede boy göstereceği yarışta; CRAZY CREW'e çarpı atıp ayağı doldurmaya başlayalım. Safkan uyumlu binicisiyle fotoya uzanabilir. Ancak çok sayıda formda safkan var.

Favorimiz kötü koşarsa; LON FIELD, TOMBİK DENİZ, TRADEABLE, LETIT RIDE ve İNGİLİZ KEMAL'den birisi devreye girebilir. Mesafe kısa olduğu için geçişlerde sıkıntılar yaşanabilir. O yüzden kalabalık tutup ayağı sağlama alalım.

SIĞINMA LİMANIMIZ: PARLAKMÜCEVHER

Yazdık yazdık geldi sıra güne nefes aldırmaya... 4 ve yukarı Arapların Şartlı 4 mücadelesi, dişilere mahsus bir yarış olacak. Şablonumuzu; PARLAKMÜCEVHER üzerine kurduk. Safkan kötü koşma hakkını son yarışında kullandı. Sahadan arkadaşlar, PARLAKMÜCEVHER için oldukça iyi şeyler söyledi. Kazanırı olduğu söylenen safkanı, Elazığ'da günün kalesi olarak belirledik.

Süratli isimlerin mücadelesinde; 3 yaşlı İngiliz tayları sahne alacak. 1200 metrede koşulacak Şartlı 4 yarışında; SONERİM dedik. Saflanın tırnağının ucunda olduğuna dair duyumlar aldık. Değerlendirilsin. Ardından koşunun temposunu belirleyecek isimlerin başında gelen BAY ROSSI, güçlü pedigrisiyle ALTO ve BABİŞKO şablonumuzda kendisine yer bulan safkanlardır.

İLKAYOĞLU, ŞABLONA NEFES ALDIRIR!

Elazığ'da final ayağı; 20.20 koşulacak Handikap 14 mücadelesine sahne olacak. Harika formuyla göz dolduran İLKAYOĞLU, ekürisinin de desteğiyle totosuna bir birincilik daha yazdırabilir. Bu safkan, Elazığ'daki alternatif tek adayımızdır. Moralli DİKME AĞASI, iyi ellerde bakılan YALAZTOPU ve ORADİNARRİYO'ya da bir çarpı atıp güne noktayı koyalım be...

23 Aralık 2020 tarihinde; Elazığ  Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 6  3  6  8  3  5
 3  5  2    2  1
 4  7  5    5  6
 9  6 10    1  8
10 10  9      
 5  1  8      
   9        

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya