SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

23 Aralık İstanbul altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 23.12.2020 10:53

23 Aralık 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, İstanbul'da yapılacak koşularla devam edecek. İstanbul at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

23 Aralık İstanbul altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

23 Aralık Çarşamba günü altılı ganyan heyecanı; İstanbul'da yapılacak koşularla start alıyor olacak. Veliefendi Hipodromu'nda 9 koşulu bir program var. Bu da iki altılı ganyan demek... Asist Analiz yarış ekibi olarak; iddialı bir İstanbul şablonu oluşturduk. Gelin bu heyecanı birlikte yaşayalaım... Birlikte kazanalım...

9 koşulu bir program olduğuna değindik. Saatler 14.30'u gösterdiğinde dördüncü koşu yapılacak. İkinci altılıyla birlikte biz de; İstanbul'daki yarış heyecanına ortak olacağız. 4 ve yukarı Arap atları; 1400 metrede start alacak. Handikap 17 mücadelesine; BELALI TUMBUL ile başlayalım. Safkan formda... Bir de winner jokeyini yakalamışken aynayı ilk sırada geçebilir.

İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Son startında Halis Karataş tercihiyle AGF'nin ilk sırasında olan ARABIAN FORCE, yine Sihirbaz ile koşacak. Bu kez güven tazeleyebilir. DALOĞLU için sahada güzel duyumlar aldım. Yazalım. Sprinter yapısıyla MAKRIKÖY'e de bir çarpı atalım. Yarışın başlarında numarayı kapmasını beklediğimiz kalite safkan, İlker Soyad idaresinde kazanmayı hatırlayabilir. Takip atımız; BAWEPİR'i de yazmanızı öneririz.

2 yaşlı İngiliz tayları, 1300 metrede piste çıkacak. Şartlı 1 mücadelede; 12 safkan boy gösterecek. Hepsinin ayakları yere düz bassın. Tay yarışları; kapalı kutu koşulardır. Bu safkanlar bir de ilk kez start alacak. Sahadaki söylentileri ve orijinleri itibarıyla BENZEMA, KÜŞNE, SIDDHARTHA, MİREY MİRA, ASİLYÜREK ve MONEYPENNY'e birer çarpı atıp beklemeye koyulalım.

BANKO VE BOMBA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Nurullah Tolon adına düzenlenecek Kısa Vade 7 yarışında; 2 yaşlı İngiliz tayları boy gösterecek. Formda isimlerin yer aldığı mücadelede; KIZIMELA dedik. Harika formuyla göz dolduran kalite kısrak, son iki yarışında yakın ara geçildi. Bugün HIşman Çizik idaresinde kazanıp totosuna bir birincilik daha yazdırabilir. Sigorta isteyenler PROFOND'u eklesin. Yeri kalan BOUVET'e de bir çarpı atsın...

Kısadan uzuna geçiş yaptık. 2000 metrede koşulacak 4 ve yukarı Arap atlarının Kısa Vade 7 yarışı; Mustafa Kemal Tamer adına düzenlenecek. Takip atımız; HİLALEDA'yı ilk sıradan yazalım. Başta; HİLALEDA ardından ONURLUEFE, ERTEMİZ, SELKUT ve AFACAN'ı sırayla yazalım. YETİM AHMET; KOŞMAZ!

VELİEFENDİ'DE TEKİMİZ TABELA AYAĞINDA

Geldik günün en yüksek ikramiyeli yarışına... 2400 metrede yapılacak Sonbahar Büyük Handikapı'nda 3 ve yukarı İngilizlerin Handikap 24 yarışında; ÇAKALINOĞLU diyoruz. Yarış kariyerindeki tek kötü koşma hakkını Gazi Koşusu'nda kullanan kalite safkan, uygun rakipleri de yakalamışken totosuna bir birincilik daha yazdıracaktır. İstanbul'da sığınma limanımız; ÇAKALINOĞLU...

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda; kapanışı Handikap 15 mücadelesiyle yapacağız. 1300 metredeki koşuda; 13 İngiliz tayı start alacak. Ayağı kalabalık tutmakta fayda var. ENVER, BIANCA CAPELLO, HAPPY ME, GIANGUIR, VİVALDI STORM, LION GUARD ve FUSION'u yazıp güne son noktayı koyalım.

23 Aralık 2020 tarihinde; Veliefendi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

İstanbul ikinci altılı tahminleri..

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  2  2  6  2  1
 5  9  7  2   14
 3  6    1    8
 2  4    7    4
 9  1    4    2
  11       12
           6

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya