SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

23 Ekim Cuma Bursa son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 23.10.2020 10:46

Ülkemizde; altılı ganyan heyecanı 23 Ekim Cuma günü Bursa ve İstanbul koşularla devam ederken Veliefendi Hipodromu'na dair son dakika at yarışı tahminleri burada.

23 Ekim Cuma Bursa son dakika at yarışı tahminleri

Altılı ganyan heyecanı, 23 Ekim Cuma günü; Bursa ve İstanbul'da koşularla devam edecek. Sabah seansı; Osmangazi Hipodromu'nda birbirinden heyecanlı yarışlara ev sahipliği yapacak. Sahadan gelen son dakika bilgileri ışığında iddialı bir şablon hazırladık. Şansımız bol, kazancımız daim olsun.

3 ve yukarı İngiliz safkanları; saatler 15.00'i gösterdiğinde piste çıkacak. Handikap 15 mücadelesinde; 8 başarılı isim start alacak. Son yarışını kazanıp kötü gidişe bir dur diyen CATCH THE RHYTHM, işi seriye bağlayabilir. Ardından formda APRIL ONE, uyumlu binicisini yakalayan FAITHFUL WOLF, son yarışında yakın ara geçilen ÇINAR BEY ve bir başka moralli ZIRCONIUM'u da ekleyelim.

SON DAKİKA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İkinci ayakta; hem kumdan çime geçiş yaptık hem de mesafe azaldı. Bursa'da çim yarışlar büyük sürprizlerle sonuçlanabiliyor. Bir de bu koşu; yamaklara yani aprantilere özgü bir koşu olacak. Sözü uzatmadan BAWEPİR, DUŞANBE, ÖZDOĞA, YARİSSA, MUHSİN ve BUKEFALOS'u ayrımsız yazın.

2 yaşlı İngiliz taylarının sahne alacağı koşuda; 9 kalite kısrak start alacak. Totosuna bakanların maşallah dediği YEŞİL IŞIK, Bursa'da yine yanabilir. Kalite safkan güne nefes aldırmasını beklediğim isimlerden birisi... Yarış hayatına kazanarak başlayan LA PLATA ile REDAMANCY'i de sigorta olarak düşünebilirsiniz.

OSMANGAZİ'DE TÜM YOLLAR YEŞİL IŞIK'A ÇIKIYOR

YEŞİL IŞIK'ı alternatif tek olarak önerdik, sıra geldi bankoya... Yeşil Bursa Koşusu, gün en yüksek ikramiyeli yarışına ev sahipliği yapacak. Harika bir form yakalayan KUZEY YAĞMURU, rakiplerine üstün gelip ikramiyeyi ahırına götürecektir. Banko!

Tabela ayağında; 9 safkandan birisi çıkıp kazanmak için tırnağından geleni sahada verip Maiden'dan çıkmak için çabalayacak. İZMİR ÇOCUĞU, BROTHER LION, PHILBERTA, ANGEL PEARL ile BIGSTEP, sahada söylentisi olan isimler...

GÜNÜN SIĞINMA LİMANI; KUZEY YAĞMURU!

Bursa Osmangazi'de kapanış; günün kalabalık yarışlarından birisine ev sahipliği yapacak. FILIBELI, POWERBANK, MISTER POINT, TURNUR, JULIANNA, HILL HEAD ve KUNTA KINTE'yi bütçeler dahilinde değerlendirmenizi öneririm.

23 Ekim Cuma günü; Osmangazi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Bursa ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 8  2  3  5  6  1
 3 11  4    4  6
 4  5  1    9  3
 7  1      7  9
   3      3  2
   7        4
           5

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya