SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

23 Ekim Cuma İstanbul son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 23.10.2020 12:22

Ülkemizde; altılı ganyan heyecanı 23 Ekim Cuma günü İstanbul ve Bursa'daki koşularla devam ederken Veliefendi Hipodromu'na dair son dakika at yarışı tahminleri burada.

23 Ekim Cuma İstanbul son dakika at yarışı tahminleri

Altılı ganyan heyecanı, 23 Ekim Cuma günü; İstanbul ve Bursa'da düzenlenecek koşularla devam edecek. İki kentte de birbirinden zorlu mücadeleler yaşanacak... Akşam seansında; İstanbul yarışları olacak. Son dakika bilgileri ışığında hazırlağımız şablonumuzla günü kazançlı kılmaya çalışacağız. Şansımız bol, kazancımız daim olsun...

Saatler 19.00'da gösterdiğinde ikinci altılı ganyan başlıyor olacak ve biz de bu heyecana ortak olacağız. Çayıra bayılan TİPİTİP ile başlayalım. Startta sorun yaşamazsa; sonunu oldukça iyi getirebilir. Grup zor da olsa; benim bu ayaktaki favorim TİPİTİP!

SON DAKİKA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Ardından formuyla maşallah dedirten LEX TALLIONIS, üçüncülüğü abone olan GOLD POLAT, sert binicisiyle UĞUR BUBAM ve duble yaparak gelen SEMERKANT'ı da yazıp kalabalık bir başlangıç yapalım.

İstanbul'da ne kadar at varsa bu yarışa deklare etmişler sanki... Maiden yarış... 17 safkan start alacak, mesafe de; 1600 metre... Geçişlerde sıkıntılar olabilir. AT yazmadan aman ha kaçmayın! DOTHRAKI, CASTLE ROCK, VIVA ZAPATA, DEEP FOCUS, CENTENARIO, THE LEGEND, EROS DIAMOND'ı ayrımsız yazın derim. Bekleyelim de yazdığım atlardan birisi gelsin...

İKİ MAIDEN KOŞUYU DA KALABALIK GEÇELİM...

3 ve yukarı İngilizlerin start alacağı G2 yarışında; kalite safkanlar yer alacak. 112 ile grubun en yüksek handikap puanına sahip olan SHARPA, Hışman Çizik idaresinde favorim... Son yarışında yenilmezlik modunu açık unutan LONG RUNNER'a geçilen kalite safkan, bugün kazanmaya yakın olan taraf... Rakibi olsa olsa BITCOIN olur...

İstanbul'da sığınma limanımızı açıklamaya geldi... 3 yaşlı İngilizlerin Handikap 16 mücadelesinde; YAŞAMA SEVİNCİ'mizi artıracak bir isme yer vereceğiz. Kalite safkanın Hışman Çizik idaresinde kazanmaması mucize olur... Banko!

'YAŞAMA SEVİNCİ'NİZİ ARTTIRMA ZAMAN!

Günün en yoksek ikramiyeli yarışı; İstanbul Koşusu olacak... Birbirinden kaliteli kısraklar sahne alacak. Hepsinin ayakları yere düz bassın, iyi olan kazansın. Son yarışında rakiplerini geride bırakan FLASHING GIRL seriye bugün de devam edebilir.

LUNA LOVEGOOD'a geçilmez demişlerdi. Ancak FLASHING GIRL'ün arkasında kaldı. Ama biz bu safkana da çarpıyı atalım; rövanşı alabilir. Son olarak takip atım BLANCHARD'ı da yazalım. Deneyelim; yarışta söz sahibi olabilir.

TAKİP ATIM; BLANCHARD BOMBAYI PATLATABİLİR!

Son koşu; ikinci ayağın kopyası... Burayı da kalabalık geçeceğim... Sıralamam şu şekilde olacak: TITANIUM, SON MUHAFIZ, BARBIE ROYAL, YELLOW STONE, INDIAN SMOKE, NESLİNA, SENNA ve WOLF POLAT.

23 Ekim Cuma günü; Veliefendi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

İstanbul ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  2  2  4  4 17
 3  1  4    5  6
 2  9      2 10
 5 12        9
 8 17       13
   4       14
          15
           8

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya