SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

23 Haziran Kocaeli Kartepe at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 23.06.2020 13:49

Ülkemizde; at yarışı heyecanı, Kocaeli ve Adana'daki koşularla devam ederken Kartepe Hipodromu'na dair son dakika tahminleri ve analizleriyle karşınızdayız.

23 Haziran Kocaeli Kartepe at yarışı tahminleri

Kocaeli Kartepe'deki ikinci yarış gününde; iki altılı heyecanı yaşanacak. Hazırlığı ikinci altılı ganyana göre yaptık. Şans yanımızda olsun... 4 yaşlı Arap taylarının mücadelesi; Yamak 1 mücadelesine sahne olcak. 1900 metrede yapılacak kum koşusuna; 12 safkan katılacak.

Aprantilere mahsus bu koşuda; MENGÜBERT ile başlayalım derim. Saflkan oldukça iyi durumda. Berkan Çığla idaresinde kazanmaya devam edebilir. Tabelanın abonmanlarından birisi olan TEKFORDTEYFİK, aradan sonra kazanarak dönen ve moralli olan ASLANSOYLU işe SÜSLÜ HANIM'ı yazıp geçelim derim.

MENGÜBERT GÜNE NEFES ALDIRABİLİR

Günün en süratli koşularından birisine ev sahipliği yapacak Handikap 15 mücadelesinde; 16 safkan piste çıkacak. Sert binicisiyle GEDİZKAYA, özlediği birinciliğe kavuşabilir. Bomboş kilosuyla CAN HÜMEYRA, startta bir aksilik yaşamazsa KARA ŞÖVALYE, fotolamayı aday gördüğüm isimlerdir. Bu üç ismi yeterli görüyorum. Geniş oynayanlar; ERGİNSOY, ÖZBİLGİN ve GÜNERABLA'ya birer çarpı atsın.

Tay koşusuna geldik... 3 yaşlı Araplarîn Şartlı 1 mücalesinde; orijinleri ve sahadaki söylentileri itibarıyla DALGALI YELE, AŞKARTAY, OVACIKLI, AYMELEKCAN ve İBİŞBEY; kazanırı olan isimlerdir.

SAVAŞ ATI BOMBAYI PATLATABİLİR

Kartepe'de günün izlemesi en keyifli yarışında EL NINO ile başlayalım derim. Safkan, son yarışını kazandığı Kocaeli'ye döndü. Rakiplerine göz açtırmaz düşüncesindeyim. Ancak sezonu geç açan Halis Karataş, atları getirmekte zorluk yaşıyor. Ayağı garnatiye alıp BEHRAMKALE, KING OF THE FIRE ile SAVAŞ ATI'nı yazalım derim.

Kocaeli Kartepe'deki limanıma geldi sıra. Tabela yarışında GÜMÜŞKESEN, diyorum. Aranın ardından start alıp nefes ve kondisyon açığını gideren başarılı safkan etle tırnak gibi olduğu pilotu Selim Kaya ile aynayı ilk sırada geçer diyorum.

CORAL ROSE GÖZDEN KAÇMASIN!

Kocaeli Kartepe'deki kapanışta kalabalık bir koşu bizleri bekliyor olacak. CORAL ROSE, yarış severlerin gözünden kaçmış. Safkan oldukça iyi durumda aman ha atlanmasın!

Sevdiği pist ve mesafede start alacak LIONEFE, süratli stiliyle liderlik mücadelesinin içinde olacak FEARLESS GIRL'e de şans verelim. Takip atım; FLAMBOYANT, MISS BALKAN ve FURI'ye de birer çarpı atılsın. Şansımız bol olsun yarenler...

İkinci altılı tahmini...

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
10  4 10  1  5  9
 6 11  1  3    4
 1 15  5  9    5
 9  9  8  7   12
   5  4      6
   8        7

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya