SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

23 Ocak Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 23.01.2021 10:00

23 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Adana'da yapılacak koşularla devam edecek. Adana at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

23 Ocak Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

Ülkemizde; 23 Ocak Cumartesi günü altılı ganyan heyecanı, Adana'da yapılacak yarışlarla start alacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak günlük at yarışı tahminlerimizle kazanmanın şifrelerini ücretsiz şekilde sizlerle paylaşmaya tam gaz devam ediyoruz.

Yeşiloba Hipodromu'ndaki yarışları iyice etüt ettik. Sahadan bazı arkadaşlarla da iletişime geçtik... Haydi; Adana altılısını adrese teslim edip ikramiyeyi cebimize koymaya çalışalım...

ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Yeşiloba Hipodromu'nda; altılı ganyan heyecanı 4 ve yukarı Arap atlarının Handikap 16 mücadelesiyle start alacak. Dişilere mahsus yarış, 1300 metrede koşulacak. 11 kısrağın birincilik mücadelesinde; bizde önde koşan isim; KARABİBERİM'dir. Formda isimlerin yer alacağı mücadelede; KARABİBER'in kazanmasını bekliyoruz. Favorimiz.

Adana altılısına KARABİBERİM ile başladıktan sonra; takip atımız ELMASINKIZ'ını yazmakta karar kıldık. Grubun en tecrübeli ismi olan kalite safkanın bombayı patlatabileceği inancındayız. Safkanın da arkasındayız. Hızlanıyoruz. Son startında; yakın ara geçilen ELİFE ANNE, sprinter yapısıyla GÜLDÜRENKIZ ve TUANAHANIM'ı yazıp Adana at yarışlarına sağlam bir başlangıç yapalım.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Yeşiloba'da; kalabalık ve zorlu bir program var. Biz geniş bir şablon hazırladık. Ancak alternatif tek adaylarımızı da yazının içinde belirteceğiz. Vaziyet alın... Gelelim; ikinci ayağı analiz etmeye... 4 yaşlı Arap atlarının 1300 metrede sahne alacağı koşuda; ÇÖMLEKÇİ KIZI, NEJAT BABA, BERENSULTAN, KURTULUŞ HANI ve ALBİLGİN'i ayrımsız yazın...

4 yaşlı Arapların Şartlı 4 yarışında; 10 safkan birincilik mücadelesi verecek. Altılı ganyana giren tek uzun mesafe yarışı; 1900 metrede koşulacak. Ahmet Çelik ile harika bir uyum sergileyen YALVAÇHAN, son startında fotoyu adeta yüreyerek geçti. Bugün de kazanma alışkanlığını sürdürebilir. Bu isim, Adana'daki alternatif tek adayımızdır.

YALVAÇHAN, KUPONLARA NEFES ALDIRIR!

Son yarışlarını kazanıp moral depolayan DELİOĞLAN ile AĞAMSIN ikilisi favorimize rakip olabilir. HAZİNEM iyi durumda... İlk uzun yarışında; nefes ve kondisyonunu koruyabilirse; aynayı ilk sırada geçebilir. Yarış kazanacak kıvama gelen BERATEFE, şeytanın bacağını kırabilir.

Geldik günün en yüksek ikramiyeli yarışına... TEMA Vakfı adına düzenlenen koşuda; 5 safkan birincilik mücadelesi verecek. 3 yaşlı İngiliz taylarının Kısa Vade 6 yarışında sahne alacağı koşu; 1300 metrede yapılacak. EL COMPADRE ile CAPTAIN SWING'den oluşan eküriler, ilk sırayı kimselere vermez. İkili arasındaki birincilik mücadelesi; kazananı belirler. Biz; CAPTAN SWING, fotoyu önde geçer dedik.

EL COMPADRE - CAPTAIN SWING İKİLİSİ GEÇİLMEZ!

Tabela ayağı; 4 yaşlı Arap taylarının birincilik mücadelesine sahne olacak. 1300 metredeki koşuda; 14 safkan piste çıkacak. ATİK YILDIZ, BİZİM REİS, ŞEF SULTAN ve SESLİ YILDIZ'dan birisini kazanıp Maiden'a veda etmesini bekliyoruz.

Yeşiloba'da kapanışı; Şartlı 2 mücadelesiyle yapacağız. Günün en kalabalık yarışında; 18 safkan birincilik için sahne alacak. Dişilere mahsus koşu; 1400 metrede yapılacak. AIAS, VALENTE, KEDİM, BOLT GIRL, LİDER ve MARWARI'den birisinin kazanmasını bekliyoruz. Yeriniz varsa; güvendiğiniz isimleri de kuponunuza ekleyin.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

23 Ocak 2020 tarihindeki Adana at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 8 11  7  1  3  4
 6  6  1    4 15
 7 10  3   13  7
 5  5  9   12  9
 4  1  4     13
          14

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya