SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

24 Aralık İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 24.12.2020 11:10

24 Aralık 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, İzmir'de yapılacak koşularla devam edecek. İzmir at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

24 Aralık İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

24 Aralık Perşembe günü; Kocaeli'de başlayan altılı ganyan heyecanı, akşam seansında İzmir'de düzenlenecek koşularla son bulacak. Kartepe'de umduğunu bulamayan yarışseverler için cep dolduracak bir Şirinyer altılısı hazırladık. İzmir koşuları sürprizlere açık yarışlardır. Asist Analiz'den şaşmayın! At yazmaktan da kaçmayın! Hadi başlayalım...

9 koşulu bir program var. Bu da iki altılı anlamına geliyor. Her zaman olduğu gibi hazırlığımızı ikinci altılı ganyana göre yaptık.

İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Saatler 18.00'i gösterdiğinde; 3 yaşlı Arap tayları Maiden'dan çıkmak için kapışacak. 2'si ilk kez olmak üzere 12 safkan totosuna birincilik eklemek için tırnağından geleni sahada vermeye çalışacak. Sahadaki söylentileri ve orijinleri itibarıyla TUMBUL HÜSEYİN, ZIVARIKLI, GÖLGE KRAL, GÜNGÖR BABA, ERTÜRKER ve OĞUZ ŞAH'ı ayırmadan yazınız.

İzmir'de koşu miktarı kadar start alacak safkan sayısı da oldukça fazla... İkinci altılı ganyanın en kalabalık koşularından birisindeyiz. 3 ve yukarı İngilizlerin Handikap 15 mücadelesinde dişi arıkanlar sahne alacak. Nefes ve kondisyon yönünden güçlenen MYSTIC GREEN, yarışta iyi bir yer edinirse; finişi ilk sırada geçebilir.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

YAZLALI, deneyimli binicisiyle şeytanın bacağını kırabilir. ONUR, tabelanın abonmanı. Güçlü orijinleriyle BAMBOLEO ve CITRON ikilisine de şans verdikten sonra FEARLESS FLAME, BANA ile JESSAMINE'yi yazıp çarşının karışmasını bekleyelim....

Günün en yüksek ikramiyeli koşusu; PİRİ REİS adına düzenlenecek. 2 yaşlı İngiliz atlarının 1600 metrede boy göstereceği yarışta tek hakkımızı kullanalım dedik. Son yarışında virajı ilk sırada dönen ancan STEM CELL ile birincilik mücadelesi veren MAGIC ROCK, fotoda sadece başla geçildi. Başarılı safkan, bugün numarayı kimselere vermez.. Banko; MAGIC ROCK!

MAGIC ROCK'IN RAKİPLERİNE GEÇMİŞ OLSUN

İzmir'de tempo koşularının olduğun bir programla karşı karşıyayız. Yine tay yarışı izleyeceğiz. 3 yaşlı İngilizlerin Handikap 15 mücadelesi; 1200 metrede koşulacak. Formuyla göz dolduran COLDGRAY, bugün çıktığı gibi kazanabilir. Sahadaki arkadaşlar, tayı öve öve bitiremedi. Tabelanın abonmanı PATLICAN ile ROCKY BOY'u da yazıp tabela ayağını geçiş yapmanızı tavsiye ederim.

Tay yarışları, sürat koşuları... 1400 metredeki Handikap 15 mücadelesinde; DÜZLÜK PRENSESİ'nde yana saflar sıkılaştırılsın. Safkan, çıkışta oyalanmazsa; bizlere bir beyaz bayrak-ayna yarışı izleyebilir... Sevdiği pist ve mesafede GELİBOLU KIZI, favorimize sıkıntı çıkarabilir. Yazalım. Sahadan arkaşların şablonunda muhakkak olsun dediği SEHERGÜL'e de çarpı atıp sona doğru yol alalım...

DİKKAT! KAPANIŞTA ÇARŞI KARŞIR!

Şirinyer Hipodromu'nda; final ayağı kalabalık bir Şartlı 19 yarışına ev sahipliği yapacak. 17 safkan, 1400 metre mesafede birincilik mücadelesi verecek. DEMİRBATUR, JANIMSIN, ATLASHAN, RACE CHANNEL, WHITE CATTLEYA ve OGHUZALP sıralaması baz alınsın...

24 Aralık 2020 tarihinde; Şirinyer Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

İzmir ikinci altılı tahminleri...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 9 10  8  5  3  1
12  1    3  1  5
 4  2    9  8  2
 5 13        7
 3 11       11
 7  4        6
   9        
  15        

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya