SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

24 Aralık Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 24.12.2020 09:58

24 Aralık 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Kocaeli'nde yapılacak koşularla devam edecek. Kocaeli at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

24 Aralık Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

24 Aralık Perşembe günü; altılı ganyan heyecanı Kocaeli'nde koşulacak yarışlarla start alacak. Kartepe Hipodromu'nda 9 koşulu bir program bizleri bekliyor olacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak programı detaylı şekilde elden geçirdik. Günün bankolarını ve bombalarını sizler için belirleyip kazandırmaya giden yolun şifrelerini sizler için ortaya çıkardık.

Kocaeli'nde iki altılı ganyan heyecanı yaşanacak. Biz tüm hazırlığımızı ikinci altılıya göre yaptık. 14.30'da start alacak Handikap 15 mücadelesinde; 2 yaşlı İngiliz tayları boy gösterecek. Maiden'dan şaşalı bir birincilikle çıkan CELALIM, kazanmayı alışkanlık haline getirebilir. DENİZLİ, Bursa'dan formda geliyor. Pisti yadırgamazsa başarılı bir koşu çıkarabilir...

KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1400 metrede formda isimlerin yer alacağı mücadelede; moralli FAHAD LION'ın da kazanırı var. Süratli stiliyle numaranın en ciddi adaylarından birisi olan KARAOĞLANIM, uyumlu binicisiyle finişi ilk sırada geçebilir. Son olarak SARI MERMİ'ye de bir çarpı atıp Kocaeli yarışlarına güzel bir başlangıç yapmayı öneririz.

Başlangıçta olduğu gibi ikinci ayakta da 2 yaşlı İngiliz tayları sahne alacak. İlk ayağın aksine bu koşudaki arıkanlar, henüz yarış kazanmak nedir bilmeyen isimlerden oluşuyor... Dişilere mahsus Maiden mücadelede; at yazmaktan kaçmadık. SHADOW LAURA, ASENAT, Dİ MARIA, ERZİNCAN GÜZELi, MERI GOLD, KOCAMAN ANNE, PRENSES AYŞE ve DETERMINANT sıralaması yaptık.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

3 yaşlı Arap taylarının Handikap 15 mücadelesi; 1500 metrede koşulacak. Yarışın başlarında numarayı almasını beklediğimiz TOPUKLU EFEM, Sadettin Boyraz idaresinde rahat bir birincilik elde edebilir. Ekonomik oynayanlar, tek geçsin. Sigorta isteyenler; SUMATRA ile ORMAN ESİNTİSİ'ni eklesin...

Süratli geçen Kocaeli gününde; ikinci altılıya giren tek uzun mesafe yarışı; dördüncü ayakta koşulacak. İstanbul'dan formda gelen SÖNMEZBEY, winner jokeyi  Sadettin Boyraz'ı da yakalamışken rakiplerine geçmiş olsun. Kartepe'de sığınma limanımız; SÖNMEZBEY!

DİKKAT! KARETEPE'DE 'BOYRAZ' ESECEK!

Tabela ayağı; 3 ve yukarı İngilizlerin Handikap 15 yarışına sahne olacak. 9 safkan birincilik mücadelesi verecek. Son yarışını uzunda koşan AKDAĞ FIRTINASI, azalan mesafede koşunun iddialı isimlerinden birisi durumuna gelecektir.

Startta oyalanamazsa PAMUK BABA, numarayı kapabilir. Kondisyonunu bulan TURKNUR, moralli TİNEMİS ve STRATA'yı yazıp kapanışa ufak ufak geçiş yapalım derim.

KAPANKAYA NUMARAYI KAPABİLİR...

Kartepe Hipodromu'nda final ayağı; 4 ve yıkarı Arapların Şartlı 3 mücadelesine sahne olacak. Tempo koşusuyla başlayan Kocaeli altılısı; sürat koşusuyla sona erecek. VASEEM, KAPANKAYA, TUĞTEKİN ve KARACAKURT'tan birisini yazıp bu isimlerden birisinin kazanmasını bekleyelim.

24 Aralık 2020 tarihinde; Kartepe Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Kocaeli ikinci altılı tahminleri...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 3 11  3  5  2  7
 1  2  9    1 10
 4  4  2    6  1
 8  5      7  6
 5  9      3  
 2  7        
  10        
   3        

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya