SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

24 Ekim Cumartesi Ankara son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 24.10.2020 09:05

Altılı ganyan heyecanı 24 Ekim Cumartesi günü Diyarbakır, Ankara ve İzmir'deki koşularla devam ederken bu illere dair son dakika at yarışı tahminleri burada.

24 Ekim Cumartesi Ankara son dakika at yarışı tahminleri

24 Ekim Cumartesi günü; Diyarbakır'da başlayan altılı ganyan heyecanı, öğlen saatlerinde Ankara'da koşulacak yarışlarla devam edecek. Bu ara verdiğimiz tahminler adrese teslim oluyor. Bugün de günü kazançlı kılmak için yoğun bir mesai harcadık. Şansımız bol, kazancımız daim olsun...

75. Yıl Hipodromu'nda çok koşulu bir program var... Hedef altılımız ikinci olduğu için 15.00'te start alacak Handikap 21 yarışıyla bu heyecana ortak olmaya çalışacağız. Kötü koşma hakkını son yarışında kullanan ENERGİN, bugün güven tazeleyecektir.

SON DAKİKA ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İyi durumda olan HÜMA SULTAN, son yarışında yakın ara geçilip kazanmak için daha da bir iştahlanan DORU YİĞİT bende önde koşa isimleri. Başlangıçları hep kalabalık tutarsınız diyenler çıkacaktır. Yeriniz kaldıysa ÖZERDİNÇ, ATİKSOYLU ve MAHZUNKRAL'a birer çarpı atabilirsiniz.

2 yaşlı İngiliz taylarının Kısa Vade 6 mücadelesinde formda isimler sahne alacak. Bütçeniz yetiyorsa; ayağı kapatın. Ekonomik şablon yapmayı düşünenler; EL COMPADRE, EFSANE AŞK, TOPÇU HANIM, SER PEHLİVAN, ATABERK'i yazsın. Kim gelse sürpriz olmaz. Şansımız bol olsun.

ALTERNATİF TEK ADAYIM; DEMİRPERDE!

Günün önemli yarışlarından birisi; Sultansuyu Tarım İşletmesi adına yapılacak koşuda; DEMİRPERDE ile başlayalım... Totosuna baltığımızda; maşallah dediğimiz kalite safkan kazanma alışkanlığına devam edecektir. Son yarışında yakın ara geçilen SÜRGÜNTAY, favorimin en ciddi rakibi olur.

Dördüncü ayak ayakta tabelanın abonmaları start alacak. 4 ve yukarı Arapların Şartlı 5 mücadelesinde; 8 safkan start alacak. BOZTEPEBEYİ, KADHAN, ALTINONUR, GERGİN, ASRASYAD, AVAN'ı yazın yeriniz kalırsa; diğer iki safkana da şans verin. Zor yarış.

'YENİLMEZ ARMADA' CALL TO VICTORY BANKO

Tabela ayağı; Ankara Koşusu'na sahne olacak. 'Yenilmez armada' CALL TO VICTORY start alacak. Winner safkan bugün de seriye devam edecektir. Etle tırnak gibi olduğu Ahmet Çelik ile yine geçilmez... Belki de bu ikili hiç geçilmeyecekler.. Banko!

Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda kapanışı Maiden yarışla yapacağız. Henüz koşu zaferi kazanamayan 11 Arap tayının boy göstereceği mücadelede; MİSKİN, DEFNEYAPRAĞI, ÇEPERHAN, ALBİLGİN, ERVA HATUN ve KIZILŞAFAK'tan birisinin kazanıp Maiden'dan çıkmasını bekliyorum.

24 Ekim Cumaresi günü; 75. Yıl Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Ankara ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
10  4  1  4  1  4
 7  9  4  5    7
 6  3    1    2
 2  1    2    1
 9  5    6    8
 4      7    9

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya