SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

24 Ekim Cumartesi Diyarbakır son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 24.10.2020 08:21

Altılı ganyan heyecanı 24 Ekim Cumartesi günü Diyarbakır, Ankara ve İzmir'deki koşularla devam ederken bu illere dair son dakika at yarışı tahminleri burada.

24 Ekim Cumartesi Diyarbakır son dakika at yarışı tahminleri

24 Ekim Cumartesi günü yurt içinde altılı ganyan heyecanı, 3 hipodromda düzenlenecek yarışlarla devam edecek... Bu arada son 4 günde; 4 altılı birden tutturduk. Bugün de günü kazançlı kılmak için elimizden geldiğince sağlam şablonlar hazırladık. Şansımız bol, kazancımız daim olsun...

SON DAKİKA DİYARBAKIR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Sahadaki arkadaşlardan edindiğimiz son dakika bilgileri ışığında sağlam bir şablon oluşturduk. Yüksek ikramiyeli ve bol sürprizli bir Diyarbakır yarış günü bizleri bekliyor... 11.45'te start alacak günün ilk koşusunda; 3 yaşlı İngiliz atları start alacak. Handikap 14 mücadelesi; 200 metrede koşulacak.

İlk ayağa kalabalık bir başlangıç yapalım derim. FRIZER, NESLİCAN HATUN, SEDA KIZIM, KARARSIZ, HAS ALTUN, DEMİR HAN ve CRISTOPHER'ı bütçeler izin verdiği ölçüde yazalım..

PİSTTE 'EFİL EFİL' ESİP BU KEZ GEÇİLMEYECEK!

Diyarbakır'da ilk iki yarış maraton yarışına sahne olacak. Uzun aranın ardından yarış gören EFİL EFİL, 8 aranın ardından aldığı startta fena sayılmayan işe imza attı. Nefes ve kondisyon yönünde güçlenen başarılı safkanın kazanırı var benden söylemesi. Diyarbakır'da kumunda ilk kez mücadelede edecek olan BUZDAMLASI, pisti yadırgamazsa fotoyu önde geçebilir.

BAYBİLZİK'in kısa mesafede nefesi yetmiyordu. Artan mesafede; bu kez söz hakkı iddia edebilir. Formda GONCANUR ile NEVRİYE HANIM'ı da ekleyip ayağı sağlam geçelim.

ERTECİMER, NEFES VE KONDİSYON AÇIĞINI KAPADI!

Üçüncü ayakta mesafe azaldı. Bu şablona da yansıdı. ERTECİMER, nefes ve kondisyon yönünden güçlendi. İyi ellerde bu yarışa hazırlandı. Bende önde koşar. Ardından formda ve moralli BEŞALTIGÜLÜ ve onun kadar iyi durumda olan ALTIN KRAL, kazanırı olan isimler.

Yazdık yazdık; Diyarbakır'da sığınma limanımızı açıklamaya geldi sıra... Son iki koşusunda dereceli işlere imza atan BABA AKYILDIRIM'dan beyaz bayark-ayna yarışı bekliyorum. Diyarbakır'da başka tek bakınıp macera aramayın derim. Banko!

BABA AKYILDIRIM VARKEN MACERAYA GEREK YOK!

Başlangıcı uzun, sonları kısa mesafe yarışına sahne olacak Diyarbakır'da tabelayı 3 atla geçtim. Sprinter yapısıyla HARBİCİ, ekürisinin de desteğini alarak fotoyun ilk sırada geçebilir. Tabelanın abonmanı ORDİNARRİYO ile ATİKKOBRAM'ı da yazıp sona geçmeyi tavsiye ederim.

Diyarbakır'da günün kalabalık yarışlarından birisi de kapanışta koşulacak. Formda CAN DOSTUM, moralli STAY STRONG, süratli stiliyle GREEN VOILETTE ile tabelanın abonmanı FREE POWER'ı ayrımsız yazın. Yeri kalanlar; PRENSES GOLDA, MISS BALKAN ile ALTINKIZIM'a da çarpı atsın...

24 Ekim Cumaresi günü; Diyarbakır Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 3  5  6  1  6  5
10  9  2    7  2
 5  7  5    2  9
 2  6        7
 4 11        4
 8          1
 9          8

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya