SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

24 Eylül Ankara 75. Yıl son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 24.09.2020 00:05

Ülkemizde; at yarışı heyecanı, Ankara ve Kocaeli'ndeki koşularla devam ederken 75. Yıl Hipodromu'na dair son dakika tahminleri ve analizleriyle karşınızdayız...

24 Eylül Ankara 75. Yıl son dakika at yarışı tahminleri

Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda; kalabalık bir koşulu bir program var. 10 İki altılı ganyan heyacanı yaşanacak. Biz ekip halinde tüm hazırlıklarımızı ikinci altılıya göre yaptık. 15.30'da start alacak 5. koşu; 3 ve yukarı İngilizler'in Handikap 15 mücadelesine sahne olacak.

İLK AYAĞI SAĞLAM GEÇİN, SONRA ÜZÜLMEYİN!

Uzun mesafede; çimde koşulacak yarışa yüklerinden kurtulmuş bir şekilde start alacak BLOOD DIAMOND'a çarpı atarak başlayalım. Mesafe atı olan CROCHET'i de devamında ekleyelim. Çayıra sevdalı; THUMBS UP ile OSCURO'yu da kupona ekleyip ilk ayağı sağlam geçelim derim.

Çimden kuma geçtik. Süratli isimlerin sahne alacağı koşuya ilk yarışlarını kazanan FERIDUN ABİ ile ŞEF NURİ'ye çarpı atarak başlayalım. Kazananlar kulübünün üyelerini yazdıktan sonra Kocaeli deplasmanından gelen ÖZGALİP'e de bir çarpı atalım derim. İyi duyumlar aldım. Startta oyalanmazsa Ankara deplasmanından zaferle dönebilir.

ANKARA'YA 'BÜYÜK YANKI' YAPMAYA GELİYOR

Son yarışında yakın ara geçilen TAŞANTAY, iyi bir hazırlık dönemi geçirdi. Ayhan Kurşun idaresinde fotoyu ilk sırada geçebilir. Geniş oynayanlar; sevdiği pist ve mesafede start alacak NEFERTAY ile BÜYÜK YANKI'yı da şablonlara eklesin derim.

Günün en süratli yarışına geldi sıra... Sprinter yapısıyla GÜZELÇOCUK diyorum. Formda ekürisiyle tırnağından geleni sahaya yansıtıp birinciliği elde edeceğini düşüncesindeyim. Son yarışında nal toplayan GAZINÇ için kalitesini gösterme zamanı. Güçlü orijiniyle ILDIR ESİNTİSİ ile moralli KÖÇEK'i de aman ha kuponlarınızda bulundurun.

75. YIL'DA RAKİPLERİNİ 'MARS' EDECEK! BANKO!

Yazdık yazdık geldi sıra tekimizi açıklamaya... Çimdeki sürat koşusunun ardından sıra geldi kuma... Sevdiği pist ve mesafede; winner jokeyiyle start alacak MARS, rakiplerine nal toplatabilir. Ankara 75. Yıl'da benim bankom MARS...

Geldik Maiden yarışa... Henüz kazanma başarısı gösteremeyen 9 İngiliz tayı sahne alacak. Sahadan kulağıma gelen isimler şöyle: WIN THE RACE, ES POYRAZ ES, İNCİTANESİ, OĞLUM ÇELİK...

Ankara 75. Yıl'da kapanışı; 4 yaşlı Arapların Handikap 15 mücadelesiyle yapacağız. 9 kısrak start alacak. PRENSES DERYA, NESLİTAN, KESVACANGÜN ve HAYIRLI KIZI yazıp güne son noktayı koyalım derim. Şeytanımız bol olsun...

Ankara ikinci altılı tahmini

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 5  8  7  2  7  4
 4  5  9    2  6
 2  4  5    8  1
 3 11  6    4  8
   9        
   3        

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya