SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

25 Aralık Bursa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 25.12.2020 08:11

25 Aralık 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Bursa'da yapılacak koşularla devam edecek. Bursa at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

25 Aralık Bursa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

25 Aralık Cuma günü altılı ganyan heyecanı; Bursa Osmangazi Hipodromu'nda koşulacak yarışlarla start alıyor olacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak dersimize iyi çalıştık. Günün bankolarını ve bomlarını siz değerli okurlarımız için derledik. Cepleri dolduracak Bursa altılımız huzurlarınızda...

Osmagazi'de 8 koşulu bir program var... 14.30'da yapılacak Handikap 15 mücadelesiyle altılı ganyan heyecanına ortak olacağız. 3 ve yukarı İngiliz atları; 1800 metrede piste çıkacak. Son yarışında; POWERBANK'a yakın ara geçilen LADY OF KANEKO bugün rövanşı alabilir. Ekürisinin de desteğini alıp numarayı kapabilir.

BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Bu pist ve mesafenin değişilmezi; ANITA BLAKE, favorimizin en ciddi adayıdır. Winner jokeyini yakalayan VICTORINA ile ATEŞGEÇİRMEZ ekonomik kuponlar için yeterli olacaktır. Geniş oynayanlara; ONE LOVE, POWERBANK ve GREEN GIFT'e de birer çarpı atmalarını öneririz.

Başlangıcı kalabalık geçtikten sonra sıra geldi; Maiden yarışa... 3 yaşlı Arap tayları 1400 metrede boy gösterecek. Dişilere mahsus koşuda; 13 dişi tay sahne alacak. Sahadaki söylentileri ve orijinleri itibarıyla MEMDUHA HANIM, SKADİ, HÜRGOBAK, GÖZNURU, KIRYELELİ, GİZEMLİGECE ve GÜLÇİL'e bütçeler el verdiği ölçüde şablonlarınızda yer verin deriz. GİDERAYAK; KOŞMAZ!

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Yazdıkça yazıyoruz ama korkmayın iki tane sağlam banko önereceğiz. O yüzden müsade edin bu ayakta da biraz hovardalık yapalım. 4 ve yukarı Arapların Handikap 16 mücadelesi; 1400 metrede koşulacak.

Aprantilere mahsus koşuda; sahadan gelen isimleri elimizden geldiğince sizlerle paylaşmak istedik. ZORMÜZEYYEN, ADALETLİKASIRGA, YARİSSA, KIVRAKTAY, KAYABERT, ALTIN ZELE ve MEZİTHABER'in kazanırı var. Bizden söylemesi...

OSMANGAZİ'DE İKİ TEKLİ GÜN!

Haydi Bursa'daki ilk tekimizi açıklayalım... 4 ve yukarı Arapların Şartlı 5 yarışında; 1300 metrede koşulacak. 9 safkan birincilik mücadele verecek. Sık yarış görüp nefes ve kondisyon açığını gideren ÇETİNSU, bugün rakiplerinin gözünü yaşına bakmaz diyoruz. Mustafa Çiçek idaresinde bir beyaz bayrak-ayna yarışı izletebilir. Hazırlıklı olun.

Ağırlık olarak sürat koşularının olduğu bir Bursa programı var. İki tekimizi de buna uygun yapıda isimlerden seçtik. Tabela ayağı, 1400 metrede koşulacak Şartlı 5 mücadeleye ev sahipliği yapacak. TURGAYBAŞKAN, uzun aranın ardından iki yarış koştu. Startta problem yaşamazsa; totosuna bir birincilik daha yazdırabilir. Bu da Osmangazi'deki ikinci bankomuz olsun.

YILDIZKÜMESİ SON KEZ MAIDEN KOŞAR!

Bursa'da kapanışı Maiden yarışla yapacağız. 13 dişinin birincilik mücadelesi vereceği koşuda; MISS SULTAN, YILDIZKÜMESİ, KIZIM ZEYNEP, AŞKYOLU, ŞENYÜCE, CİMDALLI ve ALTIN KAPLİ'den birinin kazanıp Maiden'dan çıkasını bekliyoruz.

25 Aralık 2020 tarihinde; Osmangazi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2 10  5  4  7  8
 8 11  1     13
 3  8  6      6
 9  7  9      3
 1  6  2     11
 4  9 12      4
 6  5  3      1

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya