SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

25 Eylül İstanbul Veliefendi son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 25.09.2020 01:46

Ülkemizde at yarışı heyecanı; İstanbul ve Bursa'daki koşularla devam ederken Veliefendi Hipodromu'na dair son dakika tahminleri ve analizleriyle ücretsiz bir şekilde karşınızdayız.

25 Eylül İstanbul Veliefendi son dakika at yarışı tahminleri

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda keyifli bir program var... İki altılı ganyan heyecanı yaşanacak. Hazırlıklarımızı ikinci altılı ganyana göre yaptık. Ekip olarak; 5. koşudan itibaren bu heyecana ortak olacağız. Safkanların ayakları yere düz bassın, şans yanımızda olsun...

Yaz Handikapı koşusuyla ikinci altılı ganyana merhaba diyeceğiz. Saat 19.00'da koşulacak yarışta; kaliteli safkanlar boy gösterecek. Sıkleti ağır olan KAYI OVASI, kısa mesafede fotoyu önde geçebilir. Etle tırnak gibi olduğu jokeyiyle bende ilk sırada koşar.

RED TORNADO'YA GÜVENİM TAM!

Çayıra bayılan LUMINESCENCE'i hemen ardından ekleyin. Takip atım RED TORNADO, şeytanın bacağını kırabilir. Safkan, son 200'e kadar öndeki grupta yer alabilirse kazanmaması içten bile değil. Son olarak; BALDEMAR'ı da ekleyip ilk ayağı geçelim.

Yarışseverler ya rezil ya da vezir olur. Öyle bir program var. Ben risk alacağım bu yüzden ikinci ayakta. YILMAZ HOCA, Ankara'dan oldukça formda geldi. Safkan tam bir çim atı. Son yarışında; ARABIAN PRINCE geçildikten sonra bir süre inzivaya çekilip iyice dinlendi. Gökhan Kocakaya idaresinde birinciliği kimselere vermez banko diyorum.

TAY KOŞUSU NEFESLERİ KESECEK

Tay koşusuna geldi sıra. İlk kez start alacak isimlerin mücadelesi; çetin geçecek. Vaziyet alın... ANGEL OF HONOUR, KOCAVEZİR, ELİMİNATÖR ve CALIFORNIA GIRL'e birer çarpı atalım. İyi durumdalar.

Günün yüksek ikramiyeli yarışında; 12 safkan kupayı ve ikramiyeyi ahırına götürmek için tırnağından geleni sahada verecek. Kosova Koşusu'na; kaliteli safkan BATMANASLANI ile başlayalım. Safkan oldukça iyi durumda... Moralli de... İlk sıradan yazalsın.

ARSLANTURBO HARİKA DURUMDA

Harika formuyla göz dolduran ARSLANTURBO, sert binicisiyle TAYKUT, son iki yarışında yakın ara geçilen DÜŞLEM'i de yazmak ekonomik kuponlar için yeterli olacaktır. Yeri kalanlar; SÜRGÜNTAY ile ERTEMİZ'e de birer çarpı atsın.

Tabela yarışını 3 atla geçmeyi yeterli gördüm. Çimde başarılı yarışlar çıkaran SEVMEK ZAMANI, sentetikte de aynı başarıyı gösterme zamanı geldi. Yazılsın. BLACK GRAPE; bombacı jokeyi Ali Kaçmaz ile sürpriz yapabilir. Kuponu sağlama almak isteyenler; GREEN SHADOW'a da bir çarpı atıp final ayağına geçiş yapsın derim.

ARYALİVA ŞEYTANIN BACAĞINI KIRAR

Kapanış zorlu ve kalabalık... Eküri destekli GELİBOLU KIZI, sprinter yapısıyla SÜSLÜ GÜZEL, şeytanın bacağını kırmasını beklediğim ARYALİVA, son yarışını kazanıp moral depolayan SAFARİ ayrımsız yazılsın. ÖZÜMCAN ve BLACK GRAPE'i de yeri olanlar denesin... Şeytanınız bol olsun.

İstanbul ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  3  6  2  4  5
 4    3  1  7 12
 8    2  9  5  1
 5    7 10    7
      11   11
       6   13

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya