SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

25 Kasım Çarşamba İstanbul son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 25.11.2020 11:31

25 Kasım Çarşamba günü altılı ganyan heyecanı, akşam seansında İstanbul'da yapılacak koşularla devam edecek. İstanbul son dakika at yarışı tahminleri...

25 Kasım Çarşamba İstanbul son dakika at yarışı tahminleri

25 Kasım Çarşamba günü; sabah seansında Diyarbakır'da başlayan altılı ganyan heyecanı; İstanbul'da yapılacak koşularla zirve yapacak. Analizlerimizi; sahadan gelen son dakika bilgileri ışığında derledik. Bomba tahminlerle günü kazançlı kılacak tahminlerle karşınızdayız...

Saatler 19.00'u gösterdiğinde; 2 yaşlı İngiliz tayları piste çıkacak. 1600 metrede koşulacak yarışın favorisi; DI MARIA'dır. Yeşil sahaların tozunu attıran DI MARIA'dan ismini alan kalite safkan, çim pistte fotoyu kimselere bırakmaz. Sert binicisiyle WE WILL ROCK YOU, eküri destekli ÇUN, Kocaeli-Bursa-İstanbul arasın başarılı yarışlar çıkaran RUN FOR MASAL'ı ayrımsız yazın.

İSTANBUL SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Pisti yadırgamazsa; süratli stiliyle FREE CHILDREN fark yaratabilir. Çayıra bayılan CALIFORNIA GIRL, sahada söylentisi olan KOCAMAN BABA ile HITOMI'yi yeri kalanlar değerlendirsin.

4 yaşlı Arapların 1200 metrede sahne alacağı Handikap 15 mücadelesinde; 12 kısrak boy gösterecek. Süratli stiliyle UÇAN ABLA diyelim. Formda safkan, tempo koşularının üstadı olan Sadettin Boyraz idaresinde çıktığı gibi kazanabilir. Bu önerimizi ekonomik oyuncular, tek olarak değerlendirebilir.

PETEKKAN'IN KÖTÜ KOŞMA LÜKSÜ KALMADI!

Favorime en ciddi aday; SUBİKE'dir. Tabelanın abonmanı olan kalite safkan, tırnağının ucunda... Kötü koşma lüksü kalmayan PETEKKAN, takip atım ELİFE ANNE ile BUKEFALOS'u çarpı atsın...

İki tempo koşusunun ardından mesafe oldukça bir uzadı. Üçüncü ayakta mesafe 2000'e çıktı. Pistlerin tozunu attıran çok sayıda ismin mücadelesinde; YOLDAŞHAN diyelim. Harika formunu göz dolduran kalite safkan, finişi işk sırada geçip kazanma alışkanlığını sürdürebilir. Ardından SONEMİR ile BERKALP'i de ekleyip ayağı sağlam geçmenizi öneririm.

CARROT VARSA; ŞABLONA YAZMAMAK OLMAZ!

Günün en yüksek ikramiyeli yarışı; Özkan İşgüden adına düzenlenecek. Son iki yarışında fotoda geçilen TOMİRİS; bugün şeytanın bacağını kırabilir. Harika durumdaki WIND BLAST, kazanmaya devam edebilir. Nefes ve kondisyon yönünden harika duruma gelen, kalite safkan bugün de aynanın en ciddi adayıdır. Maraton koşulacaksa CARROT her zaman kuponumda yer alır. Takip atıma bugün de şans veriyorum...

Tabela ayağı; henüz yarış kazanamamış 3 yaşlı Arap taylarının mücadelesine ev sahipliği yapacak. Maidenların gediklisi olan BUZKRALI, sert binicisi Mehmet Kaya idaresinde aynayı ilk sırada geçecektir. İstanbul'da günün kalesi; BUZKRALI'dır!

VELİEFENDİ'DE SIĞINMA LIMANIMIZ: BUZ KRALI!

İstanbul'da ne kadar at varsa; final ayağına deklare olmuş anlaşılan... 3 yaşlı İngiliz taylarının Şartlı 19 mücadelesinde; 22 isim start alacak. 1900 metrede koşulacak yarışının sonunu hayal edemiyorum. Geçişlere dikkat!

Yazabildiğimiz kadar ata şans verdik. Sıralama şu şekilde oluştu: MERSİNLİ, ZABUNHAN, KHAN OF THE SEA, SCRAPPER GIRL, DEVEROV, ATTENDO VINO, ANGEL OF LION, GUMBALL, LORD OF THE WINDS, ERGİN KHAN... 25 Kasım Çarşamba günü; Veliefendi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

İstanbul ikinci altılı tahminleri...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 6  3  7  6  2  3
 4  2  5  4   20
 5  5  4  3    1
12  6       14
 1  7        5
11         17
 2          4
 8          7
           9
          18

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya