SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

25 Ocak Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 25.01.2021 16:12

25 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Şanlıurfa'da yapılacak koşularla devam edecek. Şanlıurfa at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

25 Ocak Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

25 Ocak Pazartesi günü altılı ganyan heyecanı, akşam seansındaki Şanlıurfa yarışlarıyla devam ediyor olacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak Şanlıurfa programını çok iyi bir şekilde etüt ettik. Sahadan gelen bilgileri ışığında; hazırladığımız şablonla hem emeğimizin karşılığını alırız hem de kazandırırız. Son dakika Şanlıurfa altılısının ücretsiz tahminleriyle karşınızdayız.

6 koşulu bir Şanlıurfa programı var. Altılı ganyan heyecanı, 18.00'de yapılacak Handikap 15 mücadelesiyle başlıyor olacak. Kağıt kalem hazırsa; haydi günün analizini yapalım.

ŞANLIURFA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

5 ve yukarı Arap atlarının sahne alacağı koşu, 2000 metrede olacak. Son startında; güvenimizi boşa çıkarmayan BREDEALAL'i bugün de ilk sıradan kuponumuza yazdık. Burak Bektaş idaresinde; DALLICALI'yı fotoda avlayan başarılı safkan bugün de aynanın öncelikli adayıdır.

Son startında yarışa adapte olamayan DUNDAS, yüklerinden kurtulmuşken favorimize zor anlar yaşatabilir. Orijininin hakkını verme zamanı gelen REBER, uzun mesafenin başarılı isimlerinden birisi olan KEŞTEBATA, sahada söylentisi olan DİZDARMERT ile formda OĞLUMEJDER'i yazıp Şanlıurfa at yarışlarına iddialı bir başlangıç yapalım.

ALTERNATİF TEK ADAYIMIZ: OVA KARTALI

4 ve yukarı Arap atlarının sahne alacağı Şartlı 4 mücadele, 1400 metrede koşulacak. 12 safkanın birincilik için sahne alacağı yarışta; bizde önce koşan arıkan OVA KARTALI'dır. Safkan, Adana ve Diyarbakır'daki startlarında; başarılı işlere imza attı. Sevdiği pist ve mesafede; winner jokeyini de yakalamışken rakiplere geçmiş olsun.

Ekonomik oyuncular, OVA KARTALI'nı tek geçebilir. Şanlıurfa'daki alternatif banko adayımızdır. Dur hele sağlam geçelim diyenler yamacımıza gelsin... Kötü gidişe bir dur demesini beklediğimiz KIRIM AY, güçlü kan hattıyla REİSOĞLU, takip atımız TAŞRALI ile TİLKİ'ye şans vermenizi öneririz.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Üçüncü ayakta; 3 yaşlı İngiliz tayları sahne alacak. 1700 metrede koşulacak Handikap 14 yarışı, dişilere mahsus olacak. 11 kısrak birincilik mücadelesi verecek. Sahadan kulağımıza gelen safkanları direk sizlerle paylaşıyoruz. O isimler şöyle: EDANUR, LUCKY ROCK, MİMİJO, MY DEAR AZRA, SECRET MOMENT.

Ne yazdık be diyenlere bankomuzu açıklayacağımızın müjdesini verelim... 4 yaşlı Arap taylarının Şartlı 3 mücadelesi; 1800 metrede koşulacak. Yamakların yani apranti kardeşlerimizin at bineceği yarışta; HEDBE diyoruz. Hüseyin Çelik'in üzerine titrediği başarılı safkan etle tırmak gibi olduğu pilotu Abdullah Çankaya idaresinde aynayı ilk sırada geçer. Şanlıurfa altılımızda sığınma limanımız; HEDBE!

ŞANLIURFA'DA SIĞINMA LİMANIMIZ: HEDBE

Geldi sıra; tabela ayağına... 4 ve yukarı İngilizlerin Handikap 15 yarışı, 2000 metrede koşulacak. 16 arıkan birincilik mücadelesi verecek. Formuyla göz dolduran CUPIDS ARROW, fotolayıp kazanma alışkanlığını sürdürür. Son yarışının izlerini silmesini beklediğim FRIZER, tabelanın abonmanı YÜZATLI ile AMEDYE'yi yazıp kapanışa doğru bir yol alalım.

Şanlıurfa'da kapanışı, Şartlı 4 mücadeleyle yapacağız. 4 ve yukarı İngiliz atlarının 1700 metrede sahne alacağı koşuda; 18 kısrak boy gösterecek. MISS BALKAN, GÜL MATRA, ÖDERYE, FAST TO RAIN, PRENSES GOLDA, ALSİMA ve LUXOR GIRL'ü yazıp aralarından en yüksek ganyanlı ismin kazanmasını bekleyelim.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

25 Ocak 2020 tarihindeki Şanlıurfa at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5: ayak  6. ayak
 1  4  6  6  3  5
 9  5  1    2  4
 2  9  9    7 16
10 11  4   14 10
 3  6  2      1
 5          2
          15

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya