SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

26 Aralık Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 26.12.2020 11:34

26 Aralık 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Adana'da yapılacak koşularla devam edecek. Adana at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

26 Aralık Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

26 Aralık Cumartesi günü Şanlıurfa'da başlayan altılı ganyan heyecanı; Adana'da düzenlenen yarışlarla devam edecek. Yeşiloba Hipodromu'nda keyifli bir program bizleri bekliyor olacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak sahadaki arkadaşlarla gerekli görüşmeleri yaptık. Cepleri dolduracak bir şablon oluşturduk. Kağıt, kalem hazır olsun... Başlıyoruz...

9 koşu bir Adana bülteni var. Bu da iki altılı ganyan demek. Biz ikinciyi hedef aldık. Handikap 14 mücadelede; 3 yaşlı Arap tayları start alacak. Yeşiloba'daki altılı heyecanına bu ayaktan itibaren ortak olacağız. 1200 metrede; 11 safkan birincilik mücadelesi verecek.

ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Dişilere mahsus koşuya; HAZİNEM ile başlayalım. Başarılı safkan, oldukça iyi durumda. Uygun grubu da yakalamışken finişi ilk sırada geçebilir. Sahadan kulağımıza çalınan ÇAKIRSULTAN, iyi ellerde hazırlanan NEDRET ile yarışseverin de tercihlediği BOYACININ AŞKI'na birer çarpı atalım...

Yeşiloba'da ikinci altılıya sürat koşusuyla merhaba dedik... Devamıda mesafe uzayıp adeta maratona döndü. 3 ve yukarı İngilizlerin Handikap 21 mücadelesi; 2100 metrede koşulacak. Formuyla göz dolduran BABAOKTAY, son 3 yarıştır yanına kimseleri yakınlaştırmıyor. Safkanın yetkilileri, jokey değişikliğine gitse de kazanma alışkanlığını bugün de sürdürebilir.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Kötü gidişe bir dur deme zamanı gelen PURO, kalite safkan PANCHMAHAL, kazanacak kıvama gelen ELOIN, moralli OĞLUM DELİL ve ALESSANDRA; bütçeler el verdiği ölçüde değerlendirsin.

İkinci altılının tek uzun mesafe yarışının ardından safkanlar, 1500 metrede birincilik mücadelesi verecek. 3 ve yukarı İngilizlerin Kısa Vade 8 yarışında; KARADERVİŞ'i rakiplerinden önde görüyoruz.

SIĞINMA LİMANIMIZ; CAT PEOPLE

Son startında zor grupta yer alan başarılı arıkan, aynayı kimselere bırakmamıştı. Hazır moralliyken bugün de fotoyu ilk sırada geçebilir. Süratli stiline en uygun jokeyi yakalayan SUMEL HAN, eküri destekli SILVER CLOUD ile ALBERTO'yu da yazıp güne nefes aldırmaya geçelim derim.

Yazdık yazdık Adana'daki sığınma limanımızı açıklamaya geldi sıra... Öncelikle tekimiz oldukça cazip bir isim. CAT PEOPLE yakın takibimizde olan arıkanlardan. Safkan çok iyi durumda. Sevdiği pist ve mesafede bombayı patlatabilir. Sahadaki arkadaşlar, idmanlarda dereceli işler yaptığı bilgisini verdi. Adana'da; kalemiz; CAT PEOPLE!

NE KADAR AT VARSA DEKLARE OLMUŞ!

Tabela ayağında; 2 yaşlı İngiliz tayları boy gösterecek. 9 safkan ilk kez piste çıkıyor olacak. Hepsinin ayakları yere düz bassın. Sahadaki söylentileri ve orijinleri itibarıyla PENDING, BIRD NEST, MAMACITA, BABASAMET ve MAJESTIC WOLF'u ayırmadan yazmanızı öneririz. Bütçeniz el veriyorsa ayağı kapatın deriz.

Yeşiloba'da kapanışı; kalabalık bir Şartlı 19 mücadeleyle yapacağız. Deyim yerindeyse; Adana'da ne kadar at varsa ginal ayağına deklare olmuş gibi. Lafı uzatmadan sıralamayı yapalım. FAST LION, CHEERILEE, KUANPO, BALANCE, DURABEY, LADY SCHIMITZ ve MISTER KING'i kazanmaya aday gördük. TEXAS RANGER; KOŞMAZ!

26 Aralık 2020 tarihinde; Yeşiloba Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Adana ikinci altılı tahminleri...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 3  1  4  2  4  1
 2 10  5    7  9
10  2 10    9 16
11  7  3    1 14
   9      3 10
   6        2
           7

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya