SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

26 Aralık Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 26.12.2020 10:07

26 Aralık 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Şanlıurfa'da yapılacak koşularla devam edecek. Şanlıurfa at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

26 Aralık Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

26 Aralık Cumartesi günü altılı ganyan heyecanı; Şanlıurfa'da yapılacak koşularla start alacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak Şanlıurfa programına itinayla hazırlandık. Günün bankolarını ve bombalarını siz değerli okurlarımız için derledik. Kaç gündür şablonlarımız 5'te kalıyor... Haydi şu şeytanın bacağını bugün kıralım...

Atlar günün erken saatlerinde Şanlıurfa Hipodromu'nda boy gösterecek. Altılı ganyan heyecanı ise; 11.45'teki Şartlı 4 yarışıyla start alacak. 4 ve yukarı Arapların 1900 metrede birincilik mücadelesi vereceği koşuda; MOSKOVA ATEŞİ'ne çarpı atarak başlangıcı yapalım.

ŞANLIURFA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Son yarışında kendini bir şekilde tabelaya atan DİLAVERAĞA ve güçlü kan hattıyla JOKERTUMBUL, favorimin kötü koşması durumunda numarayı zorlayabilir. Yarış kazanacak kıvama gelen DİZDARMERT ve performansıyla göz dolduran CATCH MONEY ekonomik kuponlar için yeterli olacaktır. Geniş oynayanlar; POYRAZ ATEŞİ ve ESENTEPELİ'ne de birer çarpı atsın...

2 yaşlı İngilizlerin Şartlı 5 mücadelesinde; 15 arıkan birincilik mücadelesi verecek. Ayakları yere düz bassın. 1400 metredeki Şartlı 5 yarışında; formlarıyla maşallah dedirten isimler start alacak. Bu koşuyu sahadaki arkadaşlara sorduk. ROTA FINISH, NAPOLITANA, ÇINARIM, BAYROTÇU, STRONG STEPS, YONCA ÇİÇEĞİ, DOĞUKAN ve DEMİRHAN STAR'ı ayrımsız şekilde yazın dediler.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Üçüncü ayak; gün en süratli yarışına ev sahipliği yapacak. Şartlı 3 koşuda; 16 safkan birincilik mücadelesi verecek. Son yarışında bombayı patlatan DEDE GOBAK, sert binicisiyle kazanıp seriyi sürdürebilir. Yarış kısa, koşacak safkan sayısı çok. Geçişlerde sıkıntılar yaşanabilir. Biz; BABA JÖKER ile FAYZALMİRZA BEY'i de ekledik. Siz; tuttuğunuz isimleri de ekleyin deriz.

Sıra geldi; Maiden yarışa... 4 yaşlı Arap taylarının 1700 metrede start alacağı koşuda; FIRTINA ERCAN diyoruz. Son yarışında; yarışseverin güvenini boşa çıkaran başarılı safkan, bugün Maiden'a veda edebilir. FIRTINA ERCAN; alternatif tek adayımızdır. Ayağı sigorta etmek isteyenler; ÜNDEĞER'e de bir çarpı atabilir.

MILLION DOLAR MAN, GEÇİLMEZ!

Şanlıurfa'da alternatif tekimizi açıkladık! Sıra geldi; sığınma limanımızı açıklamaya... 2000 metrede koşulacak Şartlı 3 yarışında; 3 ve yukarı İngilizlerin mücadelesine sahne olacak. Tırnağının ucunda olan MILLION DOLAR MAN, sonlarda yapacağı etkili ataklarla numarayı kapabilir. Sahadaki arkadaşlar da safkan hakkında olumlu görüşler belirtti. Şanlıurfa'daki bankomuz MILLION DOLAR MAN oldu.

Şanlıurfa'da kapanışı; kalabalık bir Handikap 14 mücadeleyle yapacağız. 17 safkan birincilik mücadelesi verecek. MY LEAH, BIG FATHER MEVLÜT, AMEDYE, MYSTERY FOCUS, BALIKÇI FAİK, SEDA KIZIM ve FAST HEART'a birer çarpı atıp yazdığımız isimlerden en yüksek ganyanlı safkanın gelmesini bekleyelim...

26 Aralık 2020 tarihinde; Şanlıurfa Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 6  7  1  3  4 10
 4 10  4  5    7
 5  1  6      6
 1  4        8
 3  8        2
10  9        4
 9  5       17
   2        

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya