SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

26 Ekim Pazartesi Bursa son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 26.10.2020 09:59

Ülkemizde; altılı ganyan heyecanı 26 Ekim Pazartesi günü Bursa ve Elazığ'daki koşularla devam ederken Osmangazi Hipodromu'na dair son dakika at yarışı tahminleri burada.

26 Ekim Pazartesi Bursa son dakika at yarışı tahminleri

Yurt içinde; 26 Ekim Pazartesi günü altılı ganyan heyecanı Bursa ve Elazığ'da yapılacak koşularla devam ediyor olacak. Son günlerde Osmangazi Hipodromu'nda son günlerde yaptığımız nokta atışı tahminlerle günü kazançlı geçirmeyi sağladıl. Yine aynısını yapmak ümidiyle...

Sahadaki dostlarımızdan aldığımız son dakika bilgileri ışığında Bursa'da iki bankolu bir şablon hazırladık. Şeytanımız bol olsun. Osmangazi'deki at yarışı heyecanına 15.00'te yapılacak Handikap 16 mücadelesiyle ortak olmaya başlayacağız.

SON DAKİKA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

3 yaşlı İngiliz taylarının sahne alacağı yarışta; AIRMAN ile kupon doldurmaya başlayalım.. Safkan oldukça formda... Sıkleti biraz ağır olsa da uyumlu binicisiyle aynayı ilk sırada geçebilir.

Ardından takip atım VICTORINA'ya şans verelim derim. Muhteşem formunu birincilikle taçlandıran ZDRAVETS, tabelanın abonmanı STARTAY, FASTN FAMOUS ve ELBRUZ'u ayrımsız yazıp ilk ayağa kalabalık bir başlangıç yapalım derim.

MAIDEN KOŞUDA ÇARŞI KARIŞABİLİR! DİKKAT!

3 yaşlı İngilizlerin Maiden mücadelesinde çarşı karışabilir. Elimizden geldiğince fazla isim yazıp ayağı rahat geçelim derim... CYRUS, WILD PRINCESSE, GİRAY BEY, DEMİRBATUR, PRENSES GAMZE, KAVİVAR ve RADYOCU KIZ'dan biri kazanıp Maiden'a veda eder. Koşu zor! At yazmaktan kaçınmayın! Neredeyse kapamaya gittim.

Ya ne de çok at yazdın diyenlere cevabımızı tekle verelim. Bursa'da şablonu iki banko üzerine kurdum. İnşallah yüzümüzü kara çıkarmazlar... 4 ve yukarı Arapların mücadelesinde KUTUP dedim... Safkan oldukça iyi durumda. Son yarışını da rahat kazandı. Bir problemle karşılaşmadığı sürece aynayı kimselere bırakmaz diyorum... Banko!

İKİ BANKOLU GÜN! KUTUP VE LUPO UNO!

İlk tekimizi orta mesafede; KUTUP'tan yana kullandım. Şimdi de uzun mesafe yarışı koşulacak. Birbirinden kaliteli isimlerin sahne alacağı mücadelede; iyi bir maraton koşucusu olan LUPO UNO, Ayhan Kurşun idaresinde rakiplerine göz açtırmaz diyorum. Bursa'da sığınma limanlarımdan birisi de LUPO UNO!

İki tek yazdık; bence olayı tatlıya bağladık. 3 yaşlı İngiliz taylarının Şartlı 1 mücadelesinde; 9 safkan piste çıkacak. JANIMSIN, SPEED ENGINE, STORM ROSE, FOXIE LADY, SİNİ KÖŞK... Bu arada günün en bilinmez yarışı. Şans yanımızda olsun...

KAPANIŞTA AT YAZMAKTAN KAÇINILMASIN!

Bursa'da ne kadar at varsa kapanışta yapılacak Handikap 15 yarışına deklare olmuş... 20 başarılı kısrak; 1400 metrede start alacak. Çİm yarışların ne kadar sürprizler doğurdu bilinir. Ben biraz geniş tuttum baştan söylim... UÇAN ABLA, ÖZDOĞA, CALİBE TAY, KIRATIN GÜZELİ, DALBASTI, HIZLI ASİYE, DENİZ GÖZLÜM, MOR YAĞMUR, IT MY RAIN...

26 Ekim Pazaresi günü; Osmangazi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Bursa ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  2  3  4  4  5
 7 11      8  9
 4  4      5  4
 2  3      2 13
 3  7      7  8
 6          3
 8         19
           7
           6

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya