SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

26 Ekim Pazartesi Elazığ son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 26.10.2020 10:36

Ülkemizde; altılı ganyan heyecanı 26 Ekim Pazartesi günü Elazığ ve Bursa'daki koşularla devam ederken Elazığ Hipodromu'na dair son dakika at yarışı tahminleri burada.

26 Ekim Pazartesi Elazığ son dakika at yarışı tahminleri

26 Ekim Pazartesi günü, altılıda gündüz seansında umduğunu bulamayan yarışseverler, keyifli bir Elazığ programına hazırlıklı olsun... Saatçi arkadaşlarla yaptığım telefon trafiğinden oluşturduğum şablonu sizlerle paylaşıyorum... Kuponlar ve kalemler hazır olsun başlıyoruz...

Saatler 19.00'u gösterdiğinde; Elazığ'da altılı ganyan heyecanı başlıyor olacak. 4 ve yukarı Arap atları; Handikap 14 mücadelesinde piste çıkacak. Başlangıç ayaklarını kalabalık tutmak huyumdur. Güne iyi bir giriş yapmak önemlidir... Tabelanın abonmanı TUMBULKAVÇİNOĞLU, eküri desteğini de arkasına alıp özlediği birinciliğe kavuşacaktır.

SON DAKİKA ELAZIĞ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Son yarışında yakın ara geçilen HAZİMESULTAN, formda FULDEN, koşunun diğer ekürisi DİLAVERAĞA, moralli ÜNLÜ PRENS, uzunların başarılı ismi ÖZLATİKA ile AMASYALI'ya birer çarpı atıp ilk ayağı sağlama alalım.

Elazığ'da günün tek kupalı ve en yüksek ikramiyeli yarışı; Elazığ Belediye Başkanlığı adına koşulacak... Kaliteli safkanlar boy gösterecek. İkramiye ortak birçok isim var. Kim ahırına götürür içinden çıkamadım ben de at yazdım ha yazdım... WILD WEST, YILDIZHAN, KING OMER, OSMANİYE ÇOCUĞU, SILVER CLOUD, ALPDAĞI'nı yazalım; kuponu sağlama alalım...

POYRAZ ATEŞİ, ELAZIĞ KAVURABİLİR! DİKKAT!

Altılıda ayaklar geçiyor, mesafede 100'er 100'er azalıyor... 3. ayakta yaşlı kurtlar sahne alacak. Son yarışında yakın ara ge.ilen CATCH MONEY, artan performansını birincilikle taçlandırabilir. Tabelanın abonmanı KAZAZEDE, formda POYRAZ ATEŞİ ile DESPOT'a birer çarpı atıp sığınma limanlarımızı açıklamaya geçelim...

Uzun mesafe koşularının ardından sprint yarışlarına sert bir geçiş yaptık. Grubun deneyimli isimlerinden ENDAMLI GIRL, winner binicisi Hüseyin Altunkılıç idaresinde totosuna bir birincilik daha ekleyebilir. Bende önde koşan isim ENDAMLI GIRL!

GÜNÜN KALELERİ: ENDAMLI GIRL & YUTANGİRDAP

İlk tekimizi açıkladık, ikincisini de hemen peşine yazdık... Son yarışlarında bileği bükülmeyen YUTANGİRDAP, bugün de fotolamaya devam eder düşüncesindeyim. İki bankolu Elazığ yarışlarında; bankolarımız oturursa keyifli akşamı kazanca dönüştürürüz..

Kapınış; Maiden mücadeleye sahne olacak. Ben ayağı kalabalık tuttum. Sahada söylentisi olan isimler şunlar: AMEDYE, FAST HEART, REBEL BLOOD, LONGING TIME, ZELİŞ SULTAN, BIG FATHER MEVLÜT, CATCH THE BREEZE, ŞEFİK AĞA, NAİFOĞLU...

26 Ekim Pazaresi günü; Elazığ Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 9  5  5  4  4  1
 2  8  3      4
 1  7  6      9
 7  4  2     11
 4 11       13
10  1        2
 6          3
          10
           7

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya